MLS, σεζόν 2026: το Over 2.5 γκολ έχει βγει στο 64% των αγώνων. Τα περισσότερα Over 2.5 τα φέρνουν οι Inter Miami (79%), Sporting KC (79%) και Portland Timbers (75%). Τα λιγότερα: Houston Dynamo (39%), Seattle Sounders (46%) και Colorado Rapids (46%).

Over 2.5 ανά ομάδα

Over γκολ αγώνα — MLS, όλα
#ΟμάδαΑγ.Over 2,5Over 0,5Over 1,5Over 3,5Over 4,5
1Inter Miami2879%96%93%64%36%
2Sporting KC2879%100%96%46%25%
3Portland Timbers2875%100%96%50%29%
4Chicago Fire2875%96%86%36%18%
5Orlando City2875%100%89%57%54%
6Cincinnati2774%100%93%67%48%
7Columbus Crew2871%96%89%36%18%
8New England2871%96%82%25%14%
9Toronto2868%93%89%32%25%
10Dallas2868%89%75%50%36%
11Charlotte2868%93%79%43%21%
12Real Salt Lake2868%100%93%29%11%
13San Diego2868%100%79%54%36%
14Philadelphia Union2868%93%82%46%32%
15Austin2868%93%86%36%18%
16LA Galaxy2966%97%90%31%14%
17Minnesota United2864%93%79%43%25%
18CF Montréal2864%96%82%36%18%
19Vancouver Whitecaps2861%96%82%39%29%
20Nashville SC2861%89%68%43%25%
21Atlanta United2861%93%82%39%14%
22DC United2759%85%74%37%15%
23SJ Earthquakes2857%96%79%50%29%
24New York RB2857%96%82%39%25%
25St. Louis City2857%100%89%43%21%
26New York City2854%96%86%25%14%
27Los Angeles FC2948%90%69%34%14%
28Colorado Rapids2846%96%64%32%25%
29Seattle Sounders2846%93%75%25%14%
30Houston Dynamo2839%93%64%21%14%
Μ.Ο. διοργάνωσης64%95%82%40%24%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε την αγορά στο MLS της σεζόν 2026, στους αγώνες που έχει δώσει εντός, εκτός ή συνολικά. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες. Τα Under, το «Ήττα» και το «Δεν σκόραρε» είναι το συμπλήρωμα της αντίστοιχης αγοράς στους ίδιους αγώνες. Ο μέσος όρος της διοργάνωσης αθροίζει όλους τους αγώνες όλων των ομάδων.

Over 2.5 εντός και εκτός έδρας

Εντός έδρας τα περισσότερα Over 2.5 τα έχουν οι Portland Timbers (86%), Inter Miami (86%) και San Diego (86%).

Εκτός έδρας πρώτοι είναι οι Columbus Crew (86%), Minnesota United (86%) και Sporting KC (86%).

Τι μετράει το Over 2.5

Over 2.5 σημαίνει τουλάχιστον τρία γκολ στον αγώνα, και από τις δύο ομάδες μαζί. Το ποσοστό μιας ομάδας είναι το μερίδιο των αγώνων της που έληξαν με τρία γκολ ή περισσότερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό και η ομάδα δεν μπαίνει στις λίστες πάνω — το κουτί του πίνακα δείχνει μόνο τους αγώνες. Τα νούμερα ενημερώνονται μόνα τους μετά από κάθε αγωνιστική.

Για τους αγώνες των επόμενων ημερών με το ποσοστό Over 2.5 του καθενός, δες το Over 2.5 σήμερα. Για Under, G/G, ημίχρονο/τελικό, κόρνερ και κάρτες, δες όλα τα στατιστικά στοιχήματος του MLS.