Στατιστικά Colorado Rapids

Στατιστικά στοιχήματος Colorado Rapids

Colorado Rapids28 αγώνες
Colorado Rapids14 αγώνες
Colorado Rapids14 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,575%
Over 1,532%
Over 2,514%

Γκολ αγώνα

Over 1,564%
Over 2,546%
Over 3,532%
Over 4,525%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου54%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου11%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου39%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου25%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,518%
Νίκη & Under 1,521%
Νίκη & Over 2,511%
Νίκη & Under 2,529%
G/G & Νίκη11%

Γκολ ομάδας

Over 0,593%
Over 1,543%
Over 2,521%

Γκολ αγώνα

Over 1,557%
Over 2,536%
Over 3,529%
Over 4,529%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου57%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου7%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου64%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου36%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,529%
Νίκη & Under 1,536%
Νίκη & Over 2,514%
Νίκη & Under 2,550%
G/G & Νίκη14%

Γκολ ομάδας

Over 0,557%
Over 1,521%
Over 2,57%

Γκολ αγώνα

Over 1,571%
Over 2,557%
Over 3,536%
Over 4,521%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου14%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου14%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου14%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,57%
Νίκη & Under 1,57%
Νίκη & Over 2,57%
Νίκη & Under 2,57%
G/G & Νίκη7%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ46%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου18%
G/G β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη11%
Νίκη χωρίς παθητικό29%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ43%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου7%
G/G β′ ημιχρόνου29%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη14%
Νίκη χωρίς παθητικό50%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου29%
G/G β′ ημιχρόνου7%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη7%
Νίκη χωρίς παθητικό7%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,550%
Over 10,536%
Over 11,514%
Over 12,54%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ46%
Over 5,5 υπέρ29%
Over 6,5 υπέρ18%
Over 4,5 κατά43%
Over 5,5 κατά32%
Over 6,5 κατά18%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ57%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ39%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,536%
Over 10,521%
Over 11,514%
Over 12,57%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ64%
Over 5,5 υπέρ43%
Over 6,5 υπέρ36%
Over 4,5 κατά21%
Over 5,5 κατά14%
Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ43%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ21%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,564%
Over 10,550%
Over 11,514%
Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ29%
Over 5,5 υπέρ14%
Over 6,5 υπέρ0%
Over 4,5 κατά64%
Over 5,5 κατά50%
Over 6,5 κατά36%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ71%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ57%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,582%
Over 3,575%
Over 4,561%
Over 5,546%
Over 6,525%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι75%
Over 25 πόντοι57%
Over 35 πόντοι32%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι68%
Over 25 πόντοι54%
Over 35 πόντοι36%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,579%
Over 3,571%
Over 4,564%
Over 5,550%
Over 6,536%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι64%
Over 25 πόντοι43%
Over 35 πόντοι29%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι71%
Over 25 πόντοι71%
Over 35 πόντοι50%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,586%
Over 3,579%
Over 4,557%
Over 5,543%
Over 6,514%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι86%
Over 25 πόντοι71%
Over 35 πόντοι36%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι64%
Over 25 πόντοι36%
Over 35 πόντοι21%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος MLS