Στατιστικά CF Montréal

Στατιστικά στοιχήματος CF Montréal

CF Montréal28 αγώνες
CF Montréal14 αγώνες
CF Montréal14 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,564%
Over 1,536%
Over 2,518%

Γκολ αγώνα

Over 1,582%
Over 2,564%
Over 3,536%
Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου14%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου39%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,518%
Νίκη & Under 1,54%
Νίκη & Over 2,514%
Νίκη & Under 2,57%
G/G & Νίκη11%

Γκολ ομάδας

Over 0,571%
Over 1,543%
Over 2,514%

Γκολ αγώνα

Over 1,579%
Over 2,550%
Over 3,536%
Over 4,57%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου14%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου43%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου29%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,521%
Νίκη & Under 1,57%
Νίκη & Over 2,514%
Νίκη & Under 2,514%
G/G & Νίκη14%

Γκολ ομάδας

Over 0,557%
Over 1,529%
Over 2,521%

Γκολ αγώνα

Over 1,586%
Over 2,579%
Over 3,536%
Over 4,529%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου14%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου36%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου7%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,514%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,514%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη7%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ54%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου32%
G/G β′ ημιχρόνου25%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη11%
Νίκη χωρίς παθητικό11%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ57%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου21%
G/G β′ ημιχρόνου29%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη14%
Νίκη χωρίς παθητικό14%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου43%
G/G β′ ημιχρόνου21%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη7%
Νίκη χωρίς παθητικό7%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,550%
Over 10,543%
Over 11,536%
Over 12,525%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ50%
Over 5,5 υπέρ36%
Over 6,5 υπέρ18%
Over 4,5 κατά50%
Over 5,5 κατά36%
Over 6,5 κατά18%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ61%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ32%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,557%
Over 10,550%
Over 11,536%
Over 12,529%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ71%
Over 5,5 υπέρ50%
Over 6,5 υπέρ29%
Over 4,5 κατά36%
Over 5,5 κατά29%
Over 6,5 κατά14%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ71%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ29%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,543%
Over 10,536%
Over 11,536%
Over 12,521%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ29%
Over 5,5 υπέρ21%
Over 6,5 υπέρ7%
Over 4,5 κατά64%
Over 5,5 κατά43%
Over 6,5 κατά21%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ36%

Κάρτες αγώνα

Over 1,593%
Over 2,575%
Over 3,550%
Over 4,543%
Over 5,532%
Over 6,521%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι64%
Over 25 πόντοι46%
Over 35 πόντοι25%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι61%
Over 25 πόντοι29%
Over 35 πόντοι18%

Κάρτες αγώνα

Over 1,593%
Over 2,571%
Over 3,543%
Over 4,536%
Over 5,529%
Over 6,521%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι64%
Over 25 πόντοι36%
Over 35 πόντοι21%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι64%
Over 25 πόντοι29%
Over 35 πόντοι14%

Κάρτες αγώνα

Over 1,593%
Over 2,579%
Over 3,557%
Over 4,550%
Over 5,536%
Over 6,521%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι64%
Over 25 πόντοι57%
Over 35 πόντοι29%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι57%
Over 25 πόντοι29%
Over 35 πόντοι21%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος MLS