Στατιστικά St. Louis City

Στατιστικά στοιχήματος St. Louis City

St. Louis City28 αγώνες
St. Louis City14 αγώνες
St. Louis City14 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,586%
Over 1,554%
Over 2,539%

Γκολ αγώνα

Over 1,589%
Over 2,557%
Over 3,543%
Over 4,521%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου57%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου29%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου75%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου14%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,543%
Νίκη & Under 1,57%
Νίκη & Over 2,543%
Νίκη & Under 2,57%
G/G & Νίκη36%

Γκολ ομάδας

Over 0,593%
Over 1,571%
Over 2,550%

Γκολ αγώνα

Over 1,586%
Over 2,571%
Over 3,550%
Over 4,536%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου64%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου36%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου93%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου21%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,557%
Νίκη & Under 1,57%
Νίκη & Over 2,557%
Νίκη & Under 2,57%
G/G & Νίκη50%

Γκολ ομάδας

Over 0,579%
Over 1,536%
Over 2,529%

Γκολ αγώνα

Over 1,593%
Over 2,543%
Over 3,536%
Over 4,57%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου21%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου57%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου7%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,529%
Νίκη & Under 1,57%
Νίκη & Over 2,529%
Νίκη & Under 2,57%
G/G & Νίκη21%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ71%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου25%
G/G β′ ημιχρόνου61%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη36%
Νίκη χωρίς παθητικό14%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ79%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου36%
G/G β′ ημιχρόνου71%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη50%
Νίκη χωρίς παθητικό14%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ64%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου14%
G/G β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη21%
Νίκη χωρίς παθητικό14%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,557%
Over 10,550%
Over 11,529%
Over 12,521%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ61%
Over 5,5 υπέρ50%
Over 6,5 υπέρ36%
Over 4,5 κατά46%
Over 5,5 κατά25%
Over 6,5 κατά18%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ54%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ36%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,550%
Over 10,543%
Over 11,521%
Over 12,514%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ71%
Over 5,5 υπέρ57%
Over 6,5 υπέρ36%
Over 4,5 κατά29%
Over 5,5 κατά14%
Over 6,5 κατά7%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ29%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,564%
Over 10,557%
Over 11,536%
Over 12,529%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ50%
Over 5,5 υπέρ43%
Over 6,5 υπέρ36%
Over 4,5 κατά64%
Over 5,5 κατά36%
Over 6,5 κατά29%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ57%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ43%

Κάρτες αγώνα

Over 1,596%
Over 2,588%
Over 3,577%
Over 4,546%
Over 5,527%
Over 6,515%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι65%
Over 25 πόντοι38%
Over 35 πόντοι15%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι73%
Over 25 πόντοι46%
Over 35 πόντοι19%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,593%
Over 3,579%
Over 4,543%
Over 5,521%
Over 6,57%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι64%
Over 25 πόντοι29%
Over 35 πόντοι7%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι86%
Over 25 πόντοι50%
Over 35 πόντοι14%

Κάρτες αγώνα

Over 1,592%
Over 2,583%
Over 3,575%
Over 4,550%
Over 5,533%
Over 6,525%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι67%
Over 25 πόντοι50%
Over 35 πόντοι25%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι58%
Over 25 πόντοι42%
Over 35 πόντοι25%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος MLS