Στατιστικά Nashville SC

Στατιστικά στοιχήματος Nashville SC

Nashville SC28 αγώνες
Nashville SC14 αγώνες
Nashville SC14 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,582%
Over 1,564%
Over 2,539%

Γκολ αγώνα

Over 1,568%
Over 2,561%
Over 3,543%
Over 4,525%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου61%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου29%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου71%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου32%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,554%
Νίκη & Under 1,514%
Νίκη & Over 2,546%
Νίκη & Under 2,521%
G/G & Νίκη32%

Γκολ ομάδας

Over 0,5100%
Over 1,586%
Over 2,564%

Γκολ αγώνα

Over 1,586%
Over 2,579%
Over 3,564%
Over 4,543%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου79%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου43%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου93%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,579%
Νίκη & Under 1,514%
Νίκη & Over 2,571%
Νίκη & Under 2,521%
G/G & Νίκη50%

Γκολ ομάδας

Over 0,564%
Over 1,543%
Over 2,514%

Γκολ αγώνα

Over 1,550%
Over 2,543%
Over 3,521%
Over 4,57%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου43%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου14%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου14%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,529%
Νίκη & Under 1,514%
Νίκη & Over 2,521%
Νίκη & Under 2,521%
G/G & Νίκη14%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ46%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου21%
G/G β′ ημιχρόνου25%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη32%
Νίκη χωρίς παθητικό36%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ57%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου36%
G/G β′ ημιχρόνου29%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη50%
Νίκη χωρίς παθητικό43%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ36%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου7%
G/G β′ ημιχρόνου21%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη14%
Νίκη χωρίς παθητικό29%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,546%
Over 10,532%
Over 11,525%
Over 12,518%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ57%
Over 5,5 υπέρ46%
Over 6,5 υπέρ32%
Over 4,5 κατά32%
Over 5,5 κατά21%
Over 6,5 κατά14%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ64%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ32%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,550%
Over 10,529%
Over 11,529%
Over 12,521%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ71%
Over 5,5 υπέρ50%
Over 6,5 υπέρ29%
Over 4,5 κατά21%
Over 5,5 κατά14%
Over 6,5 κατά14%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ57%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ36%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,543%
Over 10,536%
Over 11,521%
Over 12,514%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ43%
Over 5,5 υπέρ43%
Over 6,5 υπέρ36%
Over 4,5 κατά43%
Over 5,5 κατά29%
Over 6,5 κατά14%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ71%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ29%

Κάρτες αγώνα

Over 1,586%
Over 2,561%
Over 3,536%
Over 4,532%
Over 5,514%
Over 6,54%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι50%
Over 25 πόντοι32%
Over 35 πόντοι11%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι43%
Over 25 πόντοι14%
Over 35 πόντοι4%

Κάρτες αγώνα

Over 1,586%
Over 2,550%
Over 3,529%
Over 4,521%
Over 5,57%
Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι36%
Over 25 πόντοι21%
Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι36%
Over 25 πόντοι14%
Over 35 πόντοι7%

Κάρτες αγώνα

Over 1,586%
Over 2,571%
Over 3,543%
Over 4,543%
Over 5,521%
Over 6,57%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι64%
Over 25 πόντοι43%
Over 35 πόντοι21%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι50%
Over 25 πόντοι14%
Over 35 πόντοι0%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος MLS