Στατιστικά Chicago Fire

Στατιστικά στοιχήματος Chicago Fire

Chicago Fire28 αγώνες
Chicago Fire14 αγώνες
Chicago Fire14 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,593%
Over 1,557%
Over 2,521%

Γκολ αγώνα

Over 1,586%
Over 2,575%
Over 3,536%
Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου68%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου11%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου64%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου21%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,539%
Νίκη & Under 1,511%
Νίκη & Over 2,536%
Νίκη & Under 2,514%
G/G & Νίκη29%

Γκολ ομάδας

Over 0,5100%
Over 1,557%
Over 2,521%

Γκολ αγώνα

Over 1,586%
Over 2,579%
Over 3,529%
Over 4,514%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου64%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου14%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου64%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου29%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,550%
Νίκη & Under 1,514%
Νίκη & Over 2,550%
Νίκη & Under 2,514%
G/G & Νίκη36%

Γκολ ομάδας

Over 0,586%
Over 1,557%
Over 2,521%

Γκολ αγώνα

Over 1,586%
Over 2,571%
Over 3,543%
Over 4,521%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου71%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου7%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου64%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου14%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,529%
Νίκη & Under 1,57%
Νίκη & Over 2,521%
Νίκη & Under 2,514%
G/G & Νίκη21%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ71%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου32%
G/G β′ ημιχρόνου32%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη29%
Νίκη χωρίς παθητικό21%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ71%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου21%
G/G β′ ημιχρόνου29%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη36%
Νίκη χωρίς παθητικό29%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ71%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου43%
G/G β′ ημιχρόνου36%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη21%
Νίκη χωρίς παθητικό14%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,546%
Over 10,532%
Over 11,525%
Over 12,518%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ36%
Over 5,5 υπέρ32%
Over 6,5 υπέρ21%
Over 4,5 κατά46%
Over 5,5 κατά36%
Over 6,5 κατά25%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ57%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ29%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,543%
Over 10,536%
Over 11,529%
Over 12,521%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ43%
Over 5,5 υπέρ43%
Over 6,5 υπέρ29%
Over 4,5 κατά36%
Over 5,5 κατά21%
Over 6,5 κατά14%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ29%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,550%
Over 10,529%
Over 11,521%
Over 12,514%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ29%
Over 5,5 υπέρ21%
Over 6,5 υπέρ14%
Over 4,5 κατά57%
Over 5,5 κατά50%
Over 6,5 κατά36%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ64%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ29%

Κάρτες αγώνα

Over 1,593%
Over 2,586%
Over 3,568%
Over 4,539%
Over 5,518%
Over 6,514%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι79%
Over 25 πόντοι39%
Over 35 πόντοι14%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι50%
Over 25 πόντοι32%
Over 35 πόντοι18%

Κάρτες αγώνα

Over 1,593%
Over 2,593%
Over 3,564%
Over 4,536%
Over 5,57%
Over 6,57%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι79%
Over 25 πόντοι36%
Over 35 πόντοι14%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι50%
Over 25 πόντοι36%
Over 35 πόντοι14%

Κάρτες αγώνα

Over 1,593%
Over 2,579%
Over 3,571%
Over 4,543%
Over 5,529%
Over 6,521%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι79%
Over 25 πόντοι43%
Over 35 πόντοι14%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι50%
Over 25 πόντοι29%
Over 35 πόντοι21%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος MLS