Γκολ-Γκολ σήμερα
Θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες; Εδώ είναι οι αγώνες της ημέρας με την πιθανότητα για Γκολ-Γκολ και No Goal, την απόδοση του γραφείου στην πιο πιθανή πλευρά, και το σήμα Value bet εκεί που η απόδοση πληρώνει περισσότερο απ' όσο λέει το μοντέλο. Πιο κάτω, πόσο συχνά βλέπει Γκολ-Γκολ κάθε ομάδα φέτος. Αυτή τη στιγμή ξεχωρίζουν 21 value bets για σήμερα και τις επόμενες μέρες.
Τι είναι το Value Bet;
Τι είναι το Value Bet;
Value bet είναι μια επιλογή που, σύμφωνα με το μοντέλο μας, προσφέρεται σε καλύτερη απόδοση απ’ όσο θα έπρεπε.
Συγκεκριμένα, τη χαρακτηρίζουμε Value Bet όταν η απόδοση του γραφείου είναι τουλάχιστον 5% μεγαλύτερη από την απόδοση που αντιστοιχεί στην πιθανότητα που έχουμε υπολογίσει.
Παράδειγμα: Αν το μοντέλο δίνει πιθανότητα 50%, η Value Απόδοση είναι 2,10. Αν βρούμε την επιλογή στο 2,15, υπάρχει value. Αν προσφέρεται στο 2,00, δεν υπάρχει.
Value δεν σημαίνει σίγουρο αποτέλεσμα. Η επιλογή μπορεί φυσικά να χαθεί. Σημαίνει απλώς ότι, με βάση τη δική μας εκτίμηση πιθανότητας, η συγκεκριμένη απόδοση έχει αξία.
Τελευταία ενημέρωση:
| Αγώνας | Γκολ-Γκολ | No Goal | Απόδοση |
|---|---|---|---|
| 63,3% | 36,8% | V. bet1,80value από 1,67 | |
| 66,4% | 33,6% | V. bet1,66value από 1,59 | |
| 55,7% | 44,3% | ||
| 58,7% | 41,3% | ||
| 57,2% | 42,8% | ||
| 62,2% | 37,8% | ||
| 49,4% | 50,6% | ||
| 69,0% | 31,0% | ||
| 51,2% | 48,8% | ||
| 42,1% | 57,9% | V. bet1,83value από 1,82 | |
| 46,0% | 54,0% | V. bet2,00value από 1,95 | |
| 38,6% | 61,4% | ||
| 44,5% | 55,5% | ||
| 39,2% | 60,8% | ||
| 47,6% | 52,4% | ||
| 56,3% | 43,8% | ||
| 51,1% | 48,9% | ||
| 57,2% | 42,8% | ||
| 51,4% | 48,6% | ||
| 53,4% | 46,7% | ||
| 56,5% | 43,5% |
| Αγώνας | Γκολ-Γκολ | No Goal | Απόδοση |
|---|---|---|---|
| 48,1% | 51,9% | V. bet2,10value από 2,03 | |
| 58,2% | 41,8% | ||
| 58,9% | 41,1% | ||
| 62,0% | 38,0% | ||
| 56,4% | 43,6% | ||
| 58,8% | 41,2% | ||
| 59,7% | 40,3% | ||
| 64,4% | 35,6% | ||
| 64,5% | 35,5% | ||
| 47,5% | 52,5% | Ψάξε απόδοση πάνω από 2,00 | |
| 58,4% | 41,6% | ||
| 57,5% | 42,6% | ||
| 62,9% | 37,1% | ||
| 55,9% | 44,1% |
| Αγώνας | Γκολ-Γκολ | No Goal | Απόδοση |
|---|---|---|---|
| 57,2% | 42,8% | V. bet1,90value από 1,84 | |
| 53,4% | 46,6% | V. bet2,00value από 1,97 | |
| 61,7% | 38,3% | V. bet1,90value από 1,71 | |
| 55,1% | 44,9% | ||
| 48,1% | 51,9% | ||
| 52,7% | 47,3% | ||
| 52,3% | 47,7% | ||
| 57,4% | 42,6% | ||
| 62,4% | 37,6% | ||
| 61,8% | 38,2% | ||
| 53,1% | 46,9% | ||
| 59,0% | 41,0% | ||
| 49,8% | 50,2% | ||
| 49,1% | 50,9% | ||
| 52,4% | 47,6% | ||
| 63,9% | 36,1% | ||
| 52,4% | 47,6% | ||
| 57,4% | 42,6% | ||
| 37,6% | 62,4% | V. bet1,72value από 1,69 | |
| 57,3% | 42,8% | V. bet2,00value από 1,84 | |
| 55,8% | 44,2% | V. bet2,00value από 1,89 | |
| 60,9% | 39,1% | V. bet1,80value από 1,73 | |
| 54,5% | 45,6% | ||
| 47,1% | 52,9% | ||
| 53,0% | 47,0% | ||
| 48,0% | 52,0% | ||
| 57,2% | 42,8% | ||
| 50,0% | 50,0% | ||
| 47,6% | 52,4% | ||
| 61,2% | 38,8% | ||
| 46,0% | 54,0% | ||
| 61,4% | 38,6% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,71 | |
| 50,1% | 49,9% | ||
| 55,1% | 44,9% | ||
| 52,9% | 47,2% | ||
| 44,8% | 55,3% | ||
| 48,5% | 51,5% | V. bet2,10value από 2,04 | |
| 42,1% | 57,9% | ||
| 54,1% | 45,9% | ||
| 63,6% | 36,4% | ||
| 55,1% | 45,0% | ||
| 63,2% | 36,8% | ||
| 57,8% | 42,2% | ||
| 61,1% | 38,9% | ||
| 61,1% | 38,9% | ||
| 57,9% | 42,1% | ||
| 67,4% | 32,7% | ||
| 64,5% | 35,5% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,63 | |
| 57,2% | 42,8% | ||
| 53,7% | 46,3% | ||
| 62,4% | 37,6% | ||
| 52,1% | 48,0% | ||
| 57,4% | 42,6% | ||
| 53,4% | 46,6% | ||
| 56,1% | 43,9% | ||
| 58,9% | 41,2% |
| Αγώνας | Γκολ-Γκολ | No Goal | Απόδοση |
|---|---|---|---|
| 51,3% | 48,7% | Ψάξε απόδοση πάνω από 2,05 | |
| 53,3% | 46,7% | ||
| 46,9% | 53,2% | V. bet2,20value από 1,98 | |
| 55,4% | 44,6% | ||
| 54,4% | 45,6% | V. bet2,00value από 1,94 | |
| 48,1% | 51,9% | ||
| 60,1% | 39,9% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,75 | |
| 53,3% | 46,7% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,97 | |
| 38,5% | 61,5% | ||
| 51,9% | 48,1% | ||
| 58,7% | 41,3% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,79 | |
| 63,7% | 36,3% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,65 | |
| 48,3% | 51,7% | Ψάξε απόδοση πάνω από 2,04 | |
| 55,9% | 44,1% | ||
| 55,6% | 44,5% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,90 | |
| 60,1% | 39,9% | ||
| 60,4% | 39,6% | ||
| 60,9% | 39,1% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,73 | |
| 50,2% | 49,8% | Ψάξε απόδοση πάνω από 2,10 |
| Αγώνας | Γκολ-Γκολ | No Goal | Απόδοση |
|---|---|---|---|
| 57,3% | 42,7% | V. bet1,90value από 1,84 | |
| 41,3% | 58,7% | ||
| 60,4% | 39,6% | ||
| 58,4% | 41,6% | ||
| 51,2% | 48,9% | ||
| 58,8% | 41,2% | ||
| 59,1% | 40,9% | ||
| 49,5% | 50,5% | ||
| 52,9% | 47,1% | ||
| 57,5% | 42,5% | ||
| 53,6% | 46,4% | ||
| 47,6% | 52,4% | V. bet2,05value από 2,01 | |
| 41,2% | 58,8% | V. bet1,80value από 1,79 | |
| 56,2% | 43,8% | ||
| 56,2% | 43,8% | ||
| 51,0% | 49,0% | ||
| 62,6% | 37,4% | ||
| 49,8% | 50,2% | V. bet3,00value από 2,10 | |
| 55,5% | 44,5% | ||
| 62,8% | 37,2% | ||
| 55,7% | 44,4% | ||
| 55,4% | 44,6% | ||
| 64,3% | 35,7% | ||
| 46,7% | 53,4% | V. bet2,05value από 1,97 | |
| 53,1% | 46,9% | ||
| 40,5% | 59,5% | ||
| 64,0% | 36,0% | ||
| 52,0% | 48,0% | Ψάξε απόδοση πάνω από 2,02 | |
| 55,2% | 44,8% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,91 | |
| 49,3% | 50,7% | ||
| 48,5% | 51,5% | Ψάξε απόδοση πάνω από 2,04 | |
| 59,5% | 40,5% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,77 | |
| 55,5% | 44,5% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,90 | |
| 52,5% | 47,6% | Ψάξε απόδοση πάνω από 2,01 | |
| 60,1% | 39,9% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,75 | |
| 51,5% | 48,5% | ||
| 61,7% | 38,3% | ||
| 46,9% | 53,1% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,98 | |
| 61,8% | 38,2% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,70 | |
| 52,8% | 47,3% | Ψάξε απόδοση πάνω από 2,00 | |
| 48,0% | 52,0% | Ψάξε απόδοση πάνω από 2,03 | |
| 58,0% | 42,0% | ||
| 58,9% | 41,1% | ||
| 57,2% | 42,8% | ||
| 54,5% | 45,5% | ||
| 47,8% | 52,2% | Ψάξε απόδοση πάνω από 2,02 | |
| 51,1% | 49,0% | Ψάξε απόδοση πάνω από 2,06 | |
| 51,9% | 48,1% | Ψάξε απόδοση πάνω από 2,03 | |
| 54,5% | 45,5% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,93 | |
| 55,5% | 44,5% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,90 | |
| 52,7% | 47,3% | Ψάξε απόδοση πάνω από 2,00 | |
| 57,3% | 42,7% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,84 | |
| 45,7% | 54,3% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,94 | |
| 59,7% | 40,3% | ||
| 50,1% | 49,9% | Ψάξε απόδοση πάνω από 2,10 | |
| 50,6% | 49,4% | ||
| 56,6% | 43,4% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,86 | |
| 60,0% | 40,1% | ||
| 60,5% | 39,5% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,74 | |
| 45,4% | 54,6% | ||
| 57,1% | 42,9% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,84 | |
| 50,2% | 49,8% | ||
| 47,9% | 52,1% | ||
| 56,5% | 43,5% | ||
| 59,1% | 40,9% | ||
| 54,1% | 45,9% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,95 | |
| 57,9% | 42,1% | ||
| 54,3% | 45,7% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,94 | |
| 54,6% | 45,4% | ||
| 60,3% | 39,7% | ||
| 52,5% | 47,5% | ||
| 49,6% | 50,4% | ||
| 44,0% | 56,1% |
| Αγώνας | Γκολ-Γκολ | No Goal | Απόδοση |
|---|---|---|---|
| 55,3% | 44,8% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,91 | |
| 48,6% | 51,4% | Ψάξε απόδοση πάνω από 2,05 | |
| 44,4% | 55,6% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,89 | |
| 47,0% | 53,0% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,99 | |
| 40,4% | 59,6% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,77 | |
| 50,4% | 49,6% | Ψάξε απόδοση πάνω από 2,09 | |
| 51,5% | 48,5% | Ψάξε απόδοση πάνω από 2,04 | |
| 54,6% | 45,4% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,93 | |
| 48,5% | 51,5% | Ψάξε απόδοση πάνω από 2,05 | |
| 55,4% | 44,6% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,90 | |
| 52,9% | 47,2% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,99 | |
| 55,6% | 44,4% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,89 | |
| 52,9% | 47,1% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,99 | |
| 53,7% | 46,3% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,96 | |
| 53,7% | 46,3% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,96 | |
| 57,6% | 42,5% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,83 | |
| 50,6% | 49,4% | Ψάξε απόδοση πάνω από 2,08 | |
| 64,0% | 36,0% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,65 | |
| 57,5% | 42,5% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,83 | |
| 57,3% | 42,8% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,84 | |
| 49,9% | 50,1% | Ψάξε απόδοση πάνω από 2,10 | |
| 54,2% | 45,8% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,94 | |
| 53,8% | 46,2% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,96 | |
| 62,2% | 37,8% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,69 | |
| 47,1% | 52,9% | V. bet2,00value από 1,99 | |
| 46,5% | 53,5% | ||
| 49,2% | 50,8% | ||
| 42,0% | 58,0% | ||
| 48,1% | 51,9% | ||
| 52,9% | 47,1% | ||
| 52,4% | 47,6% | ||
| 61,8% | 38,2% | ||
| 54,5% | 45,5% | ||
| 56,0% | 44,0% | ||
| 63,3% | 36,7% | ||
| 59,4% | 40,6% | ||
| 42,9% | 57,1% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,84 | |
| 44,5% | 55,5% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,90 | |
| 40,6% | 59,4% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,77 | |
| 39,5% | 60,5% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,74 | |
| 47,0% | 53,0% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,99 | |
| 42,0% | 58,0% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,81 | |
| 54,7% | 45,3% | ||
| 42,9% | 57,1% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,84 | |
| 39,3% | 60,7% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,73 | |
| 57,9% | 42,1% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,82 | |
| 56,2% | 43,8% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,87 | |
| 53,5% | 46,5% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,97 | |
| 57,8% | 42,3% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,82 | |
| 58,9% | 41,1% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,79 | |
| 56,0% | 44,0% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,88 | |
| 56,4% | 43,6% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,87 | |
| 61,4% | 38,6% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,72 | |
| 52,9% | 47,2% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,99 | |
| 55,0% | 45,0% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,92 | |
| 52,6% | 47,5% | Ψάξε απόδοση πάνω από 2,00 | |
| 60,2% | 39,8% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,75 | |
| 47,5% | 52,5% | Ψάξε απόδοση πάνω από 2,00 | |
| 49,2% | 50,8% | Ψάξε απόδοση πάνω από 2,07 | |
| 52,6% | 47,5% | ||
| 63,9% | 36,1% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,65 | |
| 55,7% | 44,3% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,89 | |
| 47,2% | 52,8% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,99 | |
| 52,6% | 47,4% | Ψάξε απόδοση πάνω από 2,00 | |
| 48,6% | 51,4% | Ψάξε απόδοση πάνω από 2,05 | |
| 61,2% | 38,8% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,72 | |
| 36,9% | 63,1% | ||
| 59,0% | 41,0% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,79 | |
| 53,2% | 46,8% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,98 | |
| 49,9% | 50,1% | Ψάξε απόδοση πάνω από 2,10 | |
| 56,4% | 43,6% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,87 | |
| 58,0% | 42,0% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,82 | |
| 60,8% | 39,2% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,73 | |
| 54,6% | 45,4% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,93 | |
| 60,4% | 39,6% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,74 | |
| 57,4% | 42,6% | ||
| 49,1% | 50,9% | Ψάξε απόδοση πάνω από 2,07 | |
| 50,8% | 49,2% | Ψάξε απόδοση πάνω από 2,07 | |
| 57,5% | 42,5% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,83 | |
| 61,3% | 38,7% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,72 | |
| 49,0% | 51,0% | Ψάξε απόδοση πάνω από 2,07 | |
| 55,5% | 44,5% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,90 | |
| 57,6% | 42,4% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,83 | |
| 50,9% | 49,1% | Ψάξε απόδοση πάνω από 2,07 |
| Αγώνας | Γκολ-Γκολ | No Goal | Απόδοση |
|---|---|---|---|
| 56,2% | 43,8% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,87 | |
| 46,7% | 53,3% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,98 | |
| 55,6% | 44,5% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,90 | |
| 45,9% | 54,1% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,95 | |
| 46,9% | 53,2% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,98 | |
| 36,3% | 63,7% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,65 | |
| 62,8% | 37,2% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,68 | |
| 52,9% | 47,2% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,99 | |
| 54,6% | 45,4% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,93 | |
| 42,9% | 57,1% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,85 | |
| 56,0% | 44,0% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,88 | |
| 36,8% | 63,2% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,67 | |
| 55,8% | 44,3% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,89 | |
| 52,2% | 47,8% | Ψάξε απόδοση πάνω από 2,02 | |
| 54,4% | 45,6% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,93 | |
| 55,8% | 44,3% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,89 | |
| 51,8% | 48,2% | Ψάξε απόδοση πάνω από 2,03 | |
| 60,2% | 39,8% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,75 | |
| 39,6% | 60,4% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,74 | |
| 43,7% | 56,3% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,87 | |
| 55,3% | 44,7% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,90 | |
| 64,1% | 35,9% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,64 | |
| 52,0% | 48,0% | Ψάξε απόδοση πάνω από 2,02 | |
| 59,2% | 40,8% | Ψάξε απόδοση πάνω από 1,78 | |
| 48,3% | 51,7% | Ψάξε απόδοση πάνω από 2,04 |
Πώς να διαβάσεις τον πίνακα
Τα ποσοστά είναι οι πιθανότητες του μοντέλου να σκοράρουν και οι δύο ομάδες (Γκολ-Γκολ) ή όχι (No Goal)· η πιο πιθανή πλευρά είναι σημειωμένη. Δίπλα της βλέπεις την απόδοση του γραφείου και το «value από» — την ελάχιστη απόδοση στην οποία αυτή η πιθανότητα αποκτά θετική προσδοκώμενη αξία. Όταν η απόδοση φτάνει ή ξεπερνά το κατώφλι, η γραμμή παίρνει το σήμα «Value bet» και ανεβαίνει στην κορυφή της ημέρας. Είναι σύγκριση δύο αριθμών, όχι πρόβλεψη αποτελέσματος.
Ποσοστά Γκολ-Γκολ ομάδων
Οι ομάδες με τα περισσότερα Γκολ-Γκολ
Ποσοστό των αγώνων κάθε ομάδας όπου σκόραραν και οι δύο, και δίπλα το No Goal (το υπόλοιπο ως το 100). Μετράνε ομάδες με τουλάχιστον 5 αγώνες στην έδρα που διάλεξες· ισοβαθμία: περισσότεροι αγώνες πρώτα.
Πρωταθλήματα: οι 10 πρώτες
| # | Ομάδα | Διοργάνωση | G/G | NG | Αγώνες |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 100% | 0% | 7/7 | ||
| 1 | 100% | 0% | 6/6 | ||
| 1 | 100% | 0% | 6/6 | ||
| 1 | 100% | 0% | 6/6 | ||
| 1 | 100% | 0% | 5/5 | ||
| 1 | 100% | 0% | 5/5 | ||
| 1 | 100% | 0% | 5/5 | ||
| 8 | 88% | 12% | 7/8 | ||
| 9 | 83% | 17% | 5/6 | ||
| 9 | 83% | 17% | 5/6 |
Ευρωπαϊκές διοργανώσεις: οι 5 πρώτες
| # | Ομάδα | Διοργάνωση | G/G | NG | Αγώνες |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 100% | 0% | 6/6 | ||
| 1 | 100% | 0% | 6/6 | ||
| 3 | 83% | 17% | 5/6 | ||
| 3 | 83% | 17% | 5/6 | ||
| 3 | 83% | 17% | 5/6 |
Πρωταθλήματα: οι 10 πρώτες
Ευρωπαϊκές διοργανώσεις: οι 5 πρώτες
Καμία ομάδα δεν έχει ακόμη 5 αγώνες σε αυτή την έδρα.
Πρωταθλήματα: οι 10 πρώτες
Ευρωπαϊκές διοργανώσεις: οι 5 πρώτες
| # | Ομάδα | Διοργάνωση | G/G | NG | Αγώνες |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 80% | 20% | 4/5 | ||
| 2 | 60% | 40% | 3/5 |
Οι ομάδες με τα περισσότερα No Goal
Ποσοστό των αγώνων κάθε ομάδας όπου τουλάχιστον μία πλευρά δεν σκόραρε.
Πρωταθλήματα: οι 10 πρώτες
| # | Ομάδα | Διοργάνωση | NG | G/G | Αγώνες |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 100% | 0% | 6/6 | ||
| 2 | 83% | 17% | 5/6 | ||
| 2 | 83% | 17% | 5/6 | ||
| 4 | 80% | 20% | 4/5 | ||
| 4 | 80% | 20% | 4/5 | ||
| 6 | 75% | 25% | 6/8 | ||
| 7 | 67% | 33% | 4/6 | ||
| 7 | 67% | 33% | 4/6 | ||
| 7 | 67% | 33% | 4/6 | ||
| 7 | 67% | 33% | 4/6 |
Ευρωπαϊκές διοργανώσεις: οι 5 πρώτες
| # | Ομάδα | Διοργάνωση | NG | G/G | Αγώνες |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 100% | 0% | 6/6 | ||
| 2 | 86% | 14% | 6/7 | ||
| 3 | 83% | 17% | 5/6 | ||
| 3 | 83% | 17% | 5/6 | ||
| 3 | 83% | 17% | 5/6 |
Πρωταθλήματα: οι 10 πρώτες
Ευρωπαϊκές διοργανώσεις: οι 5 πρώτες
Καμία ομάδα δεν έχει ακόμη 5 αγώνες σε αυτή την έδρα.
Πρωταθλήματα: οι 10 πρώτες
Ευρωπαϊκές διοργανώσεις: οι 5 πρώτες
| # | Ομάδα | Διοργάνωση | NG | G/G | Αγώνες |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 40% | 60% | 2/5 | ||
| 2 | 20% | 80% | 1/5 |
Σύγκριση διοργανώσεων
Το ποσοστό των αγώνων όπου σκόραραν και οι δύο ομάδες και τα γκολ ανά αγώνα σε κάθε διοργάνωση, αυτή τη σεζόν. Μετρήσεις, όχι προβλέψεις.
| Διοργάνωση | Γκολ-Γκολ | Γκολ/αγ. | Αγώνες |
|---|---|---|---|
| 61% | 2,91 | 54 | |
| 60% | 2,87 | 60 | |
| 60% | 3,82 | 45 | |
| 59% | 3,09 | 78 | |
| 56% | 3,08 | 108 | |
| 55% | 2,95 | 60 | |
| 53% | 2,96 | 258 | |
| 48% | 2,57 | 42 | |
| 46% | 2,96 | 28 | |
| 42% | 2,72 | 98 |
Στοιχηματικά στατιστικά ανά διοργάνωση
Αγγλία
Γαλλία
Γερμανία
Ισπανία
Ιταλία