Στατιστικά Σαρλερουά

Στατιστικά στοιχήματος Σαρλερουά

Σαρλερουά8 αγώνες
Σαρλερουά4 αγώνες
Σαρλερουά4 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,5100%
Over 1,563%
Over 2,538%

Γκολ αγώνα

Over 1,563%
Over 2,550%
Over 3,550%
Over 4,525%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου75%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου25%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου75%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου25%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,550%
Νίκη & Under 1,538%
Νίκη & Over 2,538%
Νίκη & Under 2,550%
G/G & Νίκη38%

Γκολ ομάδας

Over 0,54 αγ.
Over 1,54 αγ.
Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

Over 1,54 αγ.
Over 2,54 αγ.
Over 3,54 αγ.
Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,54 αγ.
Νίκη & Under 1,54 αγ.
Νίκη & Over 2,54 αγ.
Νίκη & Under 2,54 αγ.
G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

Over 0,54 αγ.
Over 1,54 αγ.
Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

Over 1,54 αγ.
Over 2,54 αγ.
Over 3,54 αγ.
Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,54 αγ.
Νίκη & Under 1,54 αγ.
Νίκη & Over 2,54 αγ.
Νίκη & Under 2,54 αγ.
G/G & Νίκη4 αγ.

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου50%
G/G β′ ημιχρόνου13%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη38%
Νίκη χωρίς παθητικό50%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη4 αγ.
Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη4 αγ.
Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

Over 9,563%
Over 10,563%
Over 11,550%
Over 12,525%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ63%
Over 5,5 υπέρ38%
Over 6,5 υπέρ25%
Over 4,5 κατά50%
Over 5,5 κατά50%
Over 6,5 κατά25%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ38%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,54 αγ.
Over 10,54 αγ.
Over 11,54 αγ.
Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ4 αγ.
Over 5,5 υπέρ4 αγ.
Over 6,5 υπέρ4 αγ.
Over 4,5 κατά4 αγ.
Over 5,5 κατά4 αγ.
Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

Over 9,54 αγ.
Over 10,54 αγ.
Over 11,54 αγ.
Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ4 αγ.
Over 5,5 υπέρ4 αγ.
Over 6,5 υπέρ4 αγ.
Over 4,5 κατά4 αγ.
Over 5,5 κατά4 αγ.
Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

Over 1,586%
Over 2,571%
Over 3,529%
Over 4,50%
Over 5,50%
Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι29%
Over 25 πόντοι14%
Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι43%
Over 25 πόντοι29%
Over 35 πόντοι14%

Κάρτες αγώνα

Over 1,53 αγ.
Over 2,53 αγ.
Over 3,53 αγ.
Over 4,53 αγ.
Over 5,53 αγ.
Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι3 αγ.
Over 25 πόντοι3 αγ.
Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι3 αγ.
Over 25 πόντοι3 αγ.
Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

Over 1,54 αγ.
Over 2,54 αγ.
Over 3,54 αγ.
Over 4,54 αγ.
Over 5,54 αγ.
Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι4 αγ.
Over 25 πόντοι4 αγ.
Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι4 αγ.
Over 25 πόντοι4 αγ.
Over 35 πόντοι4 αγ.

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Προ Λιγκ Βελγίου