Στατιστικά Zagłębie Lubin

Στατιστικά στοιχήματος Zagłębie Lubin

Zagłębie Lubin10 αγώνες
Zagłębie Lubin5 αγώνες
Zagłębie Lubin5 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,570%
Over 1,540%
Over 2,510%

Γκολ αγώνα

Over 1,580%
Over 2,550%
Over 3,530%
Over 4,510%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου30%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου30%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,540%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,530%
Νίκη & Under 2,510%
G/G & Νίκη30%

Γκολ ομάδας

Over 0,560%
Over 1,560%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,580%
Over 2,540%
Over 3,50%
Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,560%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,540%
Νίκη & Under 2,520%
G/G & Νίκη40%

Γκολ ομάδας

Over 0,580%
Over 1,520%
Over 2,520%

Γκολ αγώνα

Over 1,580%
Over 2,560%
Over 3,560%
Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,520%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,520%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη20%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου10%
G/G β′ ημιχρόνου30%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη30%
Νίκη χωρίς παθητικό10%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου0%
G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη40%
Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ80%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου20%
G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη20%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,550%
Over 10,540%
Over 11,530%
Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ40%
Over 5,5 υπέρ20%
Over 6,5 υπέρ10%
Over 4,5 κατά60%
Over 5,5 κατά40%
Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ20%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,540%
Over 10,520%
Over 11,520%
Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ80%
Over 5,5 υπέρ40%
Over 6,5 υπέρ20%
Over 4,5 κατά20%
Over 5,5 κατά20%
Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,560%
Over 10,560%
Over 11,540%
Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ0%
Over 5,5 υπέρ0%
Over 6,5 υπέρ0%
Over 4,5 κατά100%
Over 5,5 κατά60%
Over 6,5 κατά60%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ20%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ0%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,589%
Over 3,556%
Over 4,544%
Over 5,533%
Over 6,522%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι89%
Over 25 πόντοι56%
Over 35 πόντοι33%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι56%
Over 25 πόντοι22%
Over 35 πόντοι22%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,580%
Over 3,560%
Over 4,540%
Over 5,540%
Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι80%
Over 25 πόντοι60%
Over 35 πόντοι40%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι60%
Over 25 πόντοι20%
Over 35 πόντοι20%

Κάρτες αγώνα

Over 1,54 αγ.
Over 2,54 αγ.
Over 3,54 αγ.
Over 4,54 αγ.
Over 5,54 αγ.
Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι4 αγ.
Over 25 πόντοι4 αγ.
Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι4 αγ.
Over 25 πόντοι4 αγ.
Over 35 πόντοι4 αγ.

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Εκστρακλάσα