Στατιστικά Wisła Kraków

Στατιστικά στοιχήματος Wisła Kraków

Wisła Kraków10 αγώνες
Wisła Kraków5 αγώνες
Wisła Kraków5 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,590%
Over 1,570%
Over 2,510%

Γκολ αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,560%
Over 3,520%
Over 4,510%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου70%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου30%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,550%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,530%
Νίκη & Under 2,520%
G/G & Νίκη30%

Γκολ ομάδας

Over 0,5100%
Over 1,5100%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,560%
Over 3,50%
Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου80%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,5100%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,560%
Νίκη & Under 2,540%
G/G & Νίκη60%

Γκολ ομάδας

Over 0,580%
Over 1,540%
Over 2,520%

Γκολ αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,560%
Over 3,540%
Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,50%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,50%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ70%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου30%
G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη30%
Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου20%
G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη60%
Νίκη χωρίς παθητικό40%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ80%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου40%
G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,550%
Over 10,550%
Over 11,530%
Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ40%
Over 5,5 υπέρ30%
Over 6,5 υπέρ20%
Over 4,5 κατά50%
Over 5,5 κατά30%
Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,560%
Over 10,560%
Over 11,540%
Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ40%
Over 5,5 υπέρ20%
Over 6,5 υπέρ20%
Over 4,5 κατά40%
Over 5,5 κατά40%
Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,540%
Over 10,540%
Over 11,520%
Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ40%
Over 5,5 υπέρ40%
Over 6,5 υπέρ20%
Over 4,5 κατά60%
Over 5,5 κατά20%
Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κάρτες αγώνα

Over 1,590%
Over 2,580%
Over 3,570%
Over 4,550%
Over 5,520%
Over 6,510%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι60%
Over 25 πόντοι30%
Over 35 πόντοι30%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι70%
Over 25 πόντοι50%
Over 35 πόντοι10%

Κάρτες αγώνα

Over 1,580%
Over 2,560%
Over 3,540%
Over 4,520%
Over 5,50%
Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι40%
Over 25 πόντοι0%
Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι60%
Over 25 πόντοι40%
Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,5100%
Over 3,5100%
Over 4,580%
Over 5,540%
Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι80%
Over 25 πόντοι60%
Over 35 πόντοι60%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι80%
Over 25 πόντοι60%
Over 35 πόντοι20%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Εκστρακλάσα