Στατιστικά Voluntari

Στατιστικά στοιχήματος Voluntari

Voluntari11 αγώνες
Voluntari6 αγώνες
Voluntari5 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,573%
Over 1,527%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,582%
Over 2,573%
Over 3,555%
Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου55%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου9%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου36%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,50%
Νίκη & Under 1,518%
Νίκη & Over 2,50%
Νίκη & Under 2,518%
G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

Over 0,583%
Over 1,533%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,567%
Over 2,550%
Over 3,533%
Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου67%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου33%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,50%
Νίκη & Under 1,533%
Νίκη & Over 2,50%
Νίκη & Under 2,533%
G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

Over 0,560%
Over 1,520%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,5100%
Over 3,580%
Over 4,540%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,50%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,50%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ55%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου36%
G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό18%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου50%
G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό33%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου20%
G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,536%
Over 10,527%
Over 11,527%
Over 12,518%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ27%
Over 5,5 υπέρ18%
Over 6,5 υπέρ18%
Over 4,5 κατά45%
Over 5,5 κατά36%
Over 6,5 κατά36%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ45%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ27%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,550%
Over 10,550%
Over 11,550%
Over 12,533%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ50%
Over 5,5 υπέρ33%
Over 6,5 υπέρ33%
Over 4,5 κατά33%
Over 5,5 κατά33%
Over 6,5 κατά33%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ67%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,520%
Over 10,50%
Over 11,50%
Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ0%
Over 5,5 υπέρ0%
Over 6,5 υπέρ0%
Over 4,5 κατά60%
Over 5,5 κατά40%
Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ20%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ0%

Κάρτες αγώνα

Over 1,590%
Over 2,570%
Over 3,560%
Over 4,540%
Over 5,510%
Over 6,510%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι90%
Over 25 πόντοι30%
Over 35 πόντοι10%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι60%
Over 25 πόντοι20%
Over 35 πόντοι10%

Κάρτες αγώνα

Over 1,580%
Over 2,560%
Over 3,560%
Over 4,540%
Over 5,520%
Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι80%
Over 25 πόντοι20%
Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι60%
Over 25 πόντοι40%
Over 35 πόντοι20%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,580%
Over 3,560%
Over 4,540%
Over 5,50%
Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι100%
Over 25 πόντοι40%
Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι60%
Over 25 πόντοι0%
Over 35 πόντοι0%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Σουπερλίγκα Ρουμανίας