Στατιστικά Vitória

Στατιστικά στοιχήματος Vitória

Vitória30 αγώνες
Vitória15 αγώνες
Vitória15 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,570%
Over 1,527%
Over 2,57%

Γκολ αγώνα

Over 1,580%
Over 2,543%
Over 3,530%
Over 4,57%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου7%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου47%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου13%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,520%
Νίκη & Under 1,513%
Νίκη & Over 2,57%
Νίκη & Under 2,527%
G/G & Νίκη3%

Γκολ ομάδας

Over 0,580%
Over 1,540%
Over 2,513%

Γκολ αγώνα

Over 1,567%
Over 2,533%
Over 3,527%
Over 4,57%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου53%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου7%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,540%
Νίκη & Under 1,527%
Νίκη & Over 2,513%
Νίκη & Under 2,553%
G/G & Νίκη7%

Γκολ ομάδας

Over 0,560%
Over 1,513%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,593%
Over 2,553%
Over 3,533%
Over 4,57%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου27%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου7%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου33%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου7%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,50%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,50%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου13%
G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη3%
Νίκη χωρίς παθητικό30%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ20%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου7%
G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη7%
Νίκη χωρίς παθητικό60%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου20%
G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,543%
Over 10,527%
Over 11,523%
Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ43%
Over 5,5 υπέρ30%
Over 6,5 υπέρ17%
Over 4,5 κατά53%
Over 5,5 κατά47%
Over 6,5 κατά27%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ57%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ43%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,533%
Over 10,520%
Over 11,520%
Over 12,513%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ40%
Over 5,5 υπέρ40%
Over 6,5 υπέρ27%
Over 4,5 κατά40%
Over 5,5 κατά33%
Over 6,5 κατά13%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ33%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,553%
Over 10,533%
Over 11,527%
Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ47%
Over 5,5 υπέρ20%
Over 6,5 υπέρ7%
Over 4,5 κατά67%
Over 5,5 κατά60%
Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ73%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ53%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,590%
Over 3,579%
Over 4,569%
Over 5,555%
Over 6,528%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι76%
Over 25 πόντοι45%
Over 35 πόντοι24%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι79%
Over 25 πόντοι66%
Over 35 πόντοι41%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,5100%
Over 3,586%
Over 4,586%
Over 5,564%
Over 6,529%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι86%
Over 25 πόντοι36%
Over 35 πόντοι14%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι100%
Over 25 πόντοι86%
Over 35 πόντοι43%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,580%
Over 3,573%
Over 4,553%
Over 5,547%
Over 6,527%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι67%
Over 25 πόντοι53%
Over 35 πόντοι33%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι60%
Over 25 πόντοι47%
Over 35 πόντοι40%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Σέριε Α Βραζιλίας