Στατιστικά Vélez Sarsfield

Στατιστικά στοιχήματος Vélez Sarsfield

Vélez Sarsfield29 αγώνες
Vélez Sarsfield15 αγώνες
Vélez Sarsfield14 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,583%
Over 1,531%
Over 2,57%

Γκολ αγώνα

Over 1,562%
Over 2,528%
Over 3,521%
Over 4,57%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου48%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου7%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου48%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,517%
Νίκη & Under 1,524%
Νίκη & Over 2,514%
Νίκη & Under 2,528%
G/G & Νίκη14%

Γκολ ομάδας

Over 0,580%
Over 1,533%
Over 2,57%

Γκολ αγώνα

Over 1,547%
Over 2,533%
Over 3,520%
Over 4,57%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου53%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου7%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,520%
Νίκη & Under 1,533%
Νίκη & Over 2,520%
Νίκη & Under 2,533%
G/G & Νίκη20%

Γκολ ομάδας

Over 0,586%
Over 1,529%
Over 2,57%

Γκολ αγώνα

Over 1,579%
Over 2,521%
Over 3,521%
Over 4,57%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου43%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου7%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου57%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου14%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,514%
Νίκη & Under 1,514%
Νίκη & Over 2,57%
Νίκη & Under 2,521%
G/G & Νίκη7%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ55%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου21%
G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη14%
Νίκη χωρίς παθητικό28%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ47%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου13%
G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη20%
Νίκη χωρίς παθητικό33%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ64%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου29%
G/G β′ ημιχρόνου7%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη7%
Νίκη χωρίς παθητικό21%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,532%
Over 10,529%
Over 11,521%
Over 12,518%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ36%
Over 5,5 υπέρ25%
Over 6,5 υπέρ11%
Over 4,5 κατά39%
Over 5,5 κατά32%
Over 6,5 κατά29%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ54%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ39%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,533%
Over 10,533%
Over 11,527%
Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ40%
Over 5,5 υπέρ27%
Over 6,5 υπέρ13%
Over 4,5 κατά40%
Over 5,5 κατά40%
Over 6,5 κατά33%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ53%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ47%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,531%
Over 10,523%
Over 11,515%
Over 12,515%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ31%
Over 5,5 υπέρ23%
Over 6,5 υπέρ8%
Over 4,5 κατά38%
Over 5,5 κατά23%
Over 6,5 κατά23%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ54%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ31%

Κάρτες αγώνα

Over 1,593%
Over 2,585%
Over 3,570%
Over 4,541%
Over 5,537%
Over 6,530%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι59%
Over 25 πόντοι33%
Over 35 πόντοι22%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι85%
Over 25 πόντοι44%
Over 35 πόντοι19%

Κάρτες αγώνα

Over 1,593%
Over 2,586%
Over 3,586%
Over 4,550%
Over 5,543%
Over 6,536%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι64%
Over 25 πόντοι29%
Over 35 πόντοι14%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι93%
Over 25 πόντοι64%
Over 35 πόντοι29%

Κάρτες αγώνα

Over 1,592%
Over 2,585%
Over 3,554%
Over 4,531%
Over 5,531%
Over 6,523%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι54%
Over 25 πόντοι38%
Over 35 πόντοι31%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι77%
Over 25 πόντοι23%
Over 35 πόντοι8%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Λίγκα Αργεντινής