Στατιστικά Vasco da Gama

Στατιστικά στοιχήματος Vasco da Gama

Vasco da Gama29 αγώνες
Vasco da Gama15 αγώνες
Vasco da Gama14 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,569%
Over 1,534%
Over 2,514%

Γκολ αγώνα

Over 1,572%
Over 2,559%
Over 3,524%
Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου28%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου7%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου52%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου28%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,528%
Νίκη & Under 1,53%
Νίκη & Over 2,528%
Νίκη & Under 2,53%
G/G & Νίκη24%

Γκολ ομάδας

Over 0,567%
Over 1,540%
Over 2,520%

Γκολ αγώνα

Over 1,573%
Over 2,560%
Over 3,520%
Over 4,513%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου27%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου13%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου53%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,540%
Νίκη & Under 1,57%
Νίκη & Over 2,540%
Νίκη & Under 2,57%
G/G & Νίκη33%

Γκολ ομάδας

Over 0,571%
Over 1,529%
Over 2,57%

Γκολ αγώνα

Over 1,571%
Over 2,557%
Over 3,529%
Over 4,521%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου29%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου21%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,514%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,514%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη14%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ62%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου10%
G/G β′ ημιχρόνου34%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη24%
Νίκη χωρίς παθητικό7%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ53%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου7%
G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη33%
Νίκη χωρίς παθητικό13%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ71%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου14%
G/G β′ ημιχρόνου43%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη14%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,555%
Over 10,545%
Over 11,534%
Over 12,521%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ62%
Over 5,5 υπέρ52%
Over 6,5 υπέρ28%
Over 4,5 κατά48%
Over 5,5 κατά10%
Over 6,5 κατά3%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ76%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ48%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,567%
Over 10,560%
Over 11,547%
Over 12,533%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ67%
Over 5,5 υπέρ60%
Over 6,5 υπέρ40%
Over 4,5 κατά40%
Over 5,5 κατά7%
Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ67%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ47%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,543%
Over 10,529%
Over 11,521%
Over 12,57%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ57%
Over 5,5 υπέρ43%
Over 6,5 υπέρ14%
Over 4,5 κατά57%
Over 5,5 κατά14%
Over 6,5 κατά7%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ86%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κάρτες αγώνα

Over 1,596%
Over 2,581%
Over 3,552%
Over 4,537%
Over 5,526%
Over 6,511%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι67%
Over 25 πόντοι37%
Over 35 πόντοι22%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι59%
Over 25 πόντοι26%
Over 35 πόντοι19%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,579%
Over 3,550%
Over 4,529%
Over 5,514%
Over 6,57%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι64%
Over 25 πόντοι21%
Over 35 πόντοι14%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι50%
Over 25 πόντοι21%
Over 35 πόντοι21%

Κάρτες αγώνα

Over 1,592%
Over 2,585%
Over 3,554%
Over 4,546%
Over 5,538%
Over 6,515%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι69%
Over 25 πόντοι54%
Over 35 πόντοι31%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι69%
Over 25 πόντοι31%
Over 35 πόντοι15%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Σέριε Α Βραζιλίας