Στατιστικά UTA Arad

Στατιστικά στοιχήματος UTA Arad

UTA Arad11 αγώνες
UTA Arad5 αγώνες
UTA Arad6 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,555%
Over 1,536%
Over 2,518%

Γκολ αγώνα

Over 1,564%
Over 2,555%
Over 3,545%
Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου27%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου55%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,518%
Νίκη & Under 1,59%
Νίκη & Over 2,518%
Νίκη & Under 2,59%
G/G & Νίκη18%

Γκολ ομάδας

Over 0,560%
Over 1,540%
Over 2,520%

Γκολ αγώνα

Over 1,540%
Over 2,540%
Over 3,540%
Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,520%
Νίκη & Under 1,520%
Νίκη & Over 2,520%
Νίκη & Under 2,520%
G/G & Νίκη20%

Γκολ ομάδας

Over 0,550%
Over 1,533%
Over 2,517%

Γκολ αγώνα

Over 1,583%
Over 2,567%
Over 3,550%
Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,517%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,517%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη17%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ45%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου9%
G/G β′ ημιχρόνου36%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη18%
Νίκη χωρίς παθητικό9%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου0%
G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη20%
Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου17%
G/G β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη17%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,545%
Over 10,545%
Over 11,527%
Over 12,518%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ45%
Over 5,5 υπέρ36%
Over 6,5 υπέρ36%
Over 4,5 κατά27%
Over 5,5 κατά18%
Over 6,5 κατά18%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ73%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ55%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,560%
Over 10,560%
Over 11,540%
Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ40%
Over 5,5 υπέρ40%
Over 6,5 υπέρ40%
Over 4,5 κατά20%
Over 5,5 κατά20%
Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ100%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,533%
Over 10,533%
Over 11,517%
Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ50%
Over 5,5 υπέρ33%
Over 6,5 υπέρ33%
Over 4,5 κατά33%
Over 5,5 κατά17%
Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,564%
Over 3,564%
Over 4,536%
Over 5,527%
Over 6,59%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι73%
Over 25 πόντοι36%
Over 35 πόντοι36%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι64%
Over 25 πόντοι27%
Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,560%
Over 3,560%
Over 4,560%
Over 5,540%
Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι60%
Over 25 πόντοι60%
Over 35 πόντοι60%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι60%
Over 25 πόντοι20%
Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,567%
Over 3,567%
Over 4,517%
Over 5,517%
Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι83%
Over 25 πόντοι17%
Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι67%
Over 25 πόντοι33%
Over 35 πόντοι0%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Σουπερλίγκα Ρουμανίας