Στατιστικά Toluca

Στατιστικά στοιχήματος Toluca

Toluca11 αγώνες
Toluca5 αγώνες
Toluca6 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,591%
Over 1,573%
Over 2,536%

Γκολ αγώνα

Over 1,582%
Over 2,573%
Over 3,555%
Over 4,536%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου64%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου36%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου73%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου36%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,545%
Νίκη & Under 1,59%
Νίκη & Over 2,536%
Νίκη & Under 2,518%
G/G & Νίκη27%

Γκολ ομάδας

Over 0,5100%
Over 1,580%
Over 2,560%

Γκολ αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,5100%
Over 3,580%
Over 4,540%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου100%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου80%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,560%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,560%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη40%

Γκολ ομάδας

Over 0,583%
Over 1,567%
Over 2,517%

Γκολ αγώνα

Over 1,567%
Over 2,550%
Over 3,533%
Over 4,533%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου83%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,533%
Νίκη & Under 1,517%
Νίκη & Over 2,517%
Νίκη & Under 2,533%
G/G & Νίκη17%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ64%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου27%
G/G β′ ημιχρόνου36%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη27%
Νίκη χωρίς παθητικό27%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ80%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου40%
G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη40%
Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου17%
G/G β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη17%
Νίκη χωρίς παθητικό33%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,573%
Over 10,564%
Over 11,536%
Over 12,536%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ91%
Over 5,5 υπέρ64%
Over 6,5 υπέρ18%
Over 4,5 κατά64%
Over 5,5 κατά55%
Over 6,5 κατά45%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ73%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ64%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,560%
Over 10,540%
Over 11,540%
Over 12,540%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ100%
Over 5,5 υπέρ80%
Over 6,5 υπέρ20%
Over 4,5 κατά40%
Over 5,5 κατά40%
Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,583%
Over 10,583%
Over 11,533%
Over 12,533%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ83%
Over 5,5 υπέρ50%
Over 6,5 υπέρ17%
Over 4,5 κατά83%
Over 5,5 κατά67%
Over 6,5 κατά50%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ83%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ83%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,564%
Over 3,555%
Over 4,545%
Over 5,527%
Over 6,527%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι36%
Over 25 πόντοι27%
Over 35 πόντοι18%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι55%
Over 25 πόντοι45%
Over 35 πόντοι27%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,560%
Over 3,540%
Over 4,520%
Over 5,520%
Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι20%
Over 25 πόντοι20%
Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι40%
Over 25 πόντοι40%
Over 35 πόντοι20%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,567%
Over 3,567%
Over 4,567%
Over 5,533%
Over 6,533%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι50%
Over 25 πόντοι33%
Over 35 πόντοι33%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι67%
Over 25 πόντοι50%
Over 35 πόντοι33%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Λίγκα MX