Στατιστικά Teuta Durrës

Στατιστικά στοιχήματος Teuta Durrës

Teuta Durrës6 αγώνες
Teuta Durrës3 αγώνες
Teuta Durrës3 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,583%
Over 1,583%
Over 2,533%

Γκολ αγώνα

Over 1,583%
Over 2,533%
Over 3,533%
Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου67%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου33%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,583%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,533%
Νίκη & Under 2,550%
G/G & Νίκη33%

Γκολ ομάδας

Over 0,53 αγ.
Over 1,53 αγ.
Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

Over 1,53 αγ.
Over 2,53 αγ.
Over 3,53 αγ.
Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,53 αγ.
Νίκη & Under 1,53 αγ.
Νίκη & Over 2,53 αγ.
Νίκη & Under 2,53 αγ.
G/G & Νίκη3 αγ.

Γκολ ομάδας

Over 0,53 αγ.
Over 1,53 αγ.
Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

Over 1,53 αγ.
Over 2,53 αγ.
Over 3,53 αγ.
Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,53 αγ.
Νίκη & Under 1,53 αγ.
Νίκη & Over 2,53 αγ.
Νίκη & Under 2,53 αγ.
G/G & Νίκη3 αγ.

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ33%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου0%
G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη33%
Νίκη χωρίς παθητικό50%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη3 αγ.
Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη3 αγ.
Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

Over 9,533%
Over 10,533%
Over 11,50%
Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ50%
Over 5,5 υπέρ33%
Over 6,5 υπέρ17%
Over 4,5 κατά17%
Over 5,5 κατά0%
Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ83%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ33%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,53 αγ.
Over 10,53 αγ.
Over 11,53 αγ.
Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ3 αγ.
Over 5,5 υπέρ3 αγ.
Over 6,5 υπέρ3 αγ.
Over 4,5 κατά3 αγ.
Over 5,5 κατά3 αγ.
Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

Over 9,53 αγ.
Over 10,53 αγ.
Over 11,53 αγ.
Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ3 αγ.
Over 5,5 υπέρ3 αγ.
Over 6,5 υπέρ3 αγ.
Over 4,5 κατά3 αγ.
Over 5,5 κατά3 αγ.
Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,5100%
Over 3,5100%
Over 4,583%
Over 5,550%
Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι100%
Over 25 πόντοι67%
Over 35 πόντοι50%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι67%
Over 25 πόντοι50%
Over 35 πόντοι17%

Κάρτες αγώνα

Over 1,53 αγ.
Over 2,53 αγ.
Over 3,53 αγ.
Over 4,53 αγ.
Over 5,53 αγ.
Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι3 αγ.
Over 25 πόντοι3 αγ.
Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι3 αγ.
Over 25 πόντοι3 αγ.
Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

Over 1,53 αγ.
Over 2,53 αγ.
Over 3,53 αγ.
Over 4,53 αγ.
Over 5,53 αγ.
Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι3 αγ.
Over 25 πόντοι3 αγ.
Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι3 αγ.
Over 25 πόντοι3 αγ.
Over 35 πόντοι3 αγ.

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Σουπερλίγκα Αλβανίας