Στατιστικά Talleres Córdoba

Στατιστικά στοιχήματος Talleres Córdoba

Talleres Córdoba29 αγώνες
Talleres Córdoba15 αγώνες
Talleres Córdoba14 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,559%
Over 1,531%
Over 2,53%

Γκολ αγώνα

Over 1,562%
Over 2,545%
Over 3,517%
Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου38%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου3%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου41%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου10%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,528%
Νίκη & Under 1,53%
Νίκη & Over 2,521%
Νίκη & Under 2,510%
G/G & Νίκη17%

Γκολ ομάδας

Over 0,553%
Over 1,540%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,560%
Over 2,547%
Over 3,513%
Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου7%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου7%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,533%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,520%
Νίκη & Under 2,513%
G/G & Νίκη20%

Γκολ ομάδας

Over 0,564%
Over 1,521%
Over 2,57%

Γκολ αγώνα

Over 1,564%
Over 2,543%
Over 3,521%
Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου36%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου43%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου14%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,521%
Νίκη & Under 1,57%
Νίκη & Over 2,521%
Νίκη & Under 2,57%
G/G & Νίκη14%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ45%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου7%
G/G β′ ημιχρόνου31%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη17%
Νίκη χωρίς παθητικό14%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου13%
G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη20%
Νίκη χωρίς παθητικό13%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου0%
G/G β′ ημιχρόνου36%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη14%
Νίκη χωρίς παθητικό14%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,548%
Over 10,541%
Over 11,528%
Over 12,524%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ38%
Over 5,5 υπέρ34%
Over 6,5 υπέρ24%
Over 4,5 κατά59%
Over 5,5 κατά48%
Over 6,5 κατά24%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ52%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ38%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,553%
Over 10,553%
Over 11,533%
Over 12,527%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ53%
Over 5,5 υπέρ53%
Over 6,5 υπέρ33%
Over 4,5 κατά53%
Over 5,5 κατά33%
Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ47%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,543%
Over 10,529%
Over 11,521%
Over 12,521%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ21%
Over 5,5 υπέρ14%
Over 6,5 υπέρ14%
Over 4,5 κατά64%
Over 5,5 κατά64%
Over 6,5 κατά29%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ43%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ29%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,590%
Over 3,579%
Over 4,545%
Over 5,534%
Over 6,524%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι79%
Over 25 πόντοι45%
Over 35 πόντοι28%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι72%
Over 25 πόντοι52%
Over 35 πόντοι28%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,593%
Over 3,573%
Over 4,540%
Over 5,533%
Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι80%
Over 25 πόντοι27%
Over 35 πόντοι13%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι80%
Over 25 πόντοι53%
Over 35 πόντοι33%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,586%
Over 3,586%
Over 4,550%
Over 5,536%
Over 6,529%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι79%
Over 25 πόντοι64%
Over 35 πόντοι43%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι64%
Over 25 πόντοι50%
Over 35 πόντοι21%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Λίγκα Αργεντινής