Στατιστικά Stafford Rangers

Στατιστικά στοιχήματος Stafford Rangers

Stafford Rangers6 αγώνες
Stafford Rangers5 αγώνες
Stafford Rangers1 αγώνας

Γκολ ομάδας

Over 0,5100%
Over 1,583%
Over 2,550%

Γκολ αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,583%
Over 3,533%
Over 4,533%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου100%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,583%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,583%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη50%

Γκολ ομάδας

Over 0,5100%
Over 1,580%
Over 2,560%

Γκολ αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,580%
Over 3,540%
Over 4,540%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου100%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου60%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,580%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,580%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη40%

Γκολ ομάδας

Over 0,51 αγ.
Over 1,51 αγ.
Over 2,51 αγ.

Γκολ αγώνα

Over 1,51 αγ.
Over 2,51 αγ.
Over 3,51 αγ.
Over 4,51 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
Over 1,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
Over 0,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.
Over 1,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,51 αγ.
Νίκη & Under 1,51 αγ.
Νίκη & Over 2,51 αγ.
Νίκη & Under 2,51 αγ.
G/G & Νίκη1 αγ.

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου0%
G/G β′ ημιχρόνου67%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη50%
Νίκη χωρίς παθητικό33%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου0%
G/G β′ ημιχρόνου60%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη40%
Νίκη χωρίς παθητικό40%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ1 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου1 αγ.
G/G β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη1 αγ.
Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Κόρνερ αγώνα

Over 9,52 αγ.
Over 10,52 αγ.
Over 11,52 αγ.
Over 12,52 αγ.

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ2 αγ.
Over 5,5 υπέρ2 αγ.
Over 6,5 υπέρ2 αγ.
Over 4,5 κατά2 αγ.
Over 5,5 κατά2 αγ.
Over 6,5 κατά2 αγ.

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ2 αγ.
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ2 αγ.

Κόρνερ αγώνα

Over 9,51 αγ.
Over 10,51 αγ.
Over 11,51 αγ.
Over 12,51 αγ.

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ1 αγ.
Over 5,5 υπέρ1 αγ.
Over 6,5 υπέρ1 αγ.
Over 4,5 κατά1 αγ.
Over 5,5 κατά1 αγ.
Over 6,5 κατά1 αγ.

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ1 αγ.
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ1 αγ.

Κόρνερ αγώνα

Over 9,51 αγ.
Over 10,51 αγ.
Over 11,51 αγ.
Over 12,51 αγ.

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ1 αγ.
Over 5,5 υπέρ1 αγ.
Over 6,5 υπέρ1 αγ.
Over 4,5 κατά1 αγ.
Over 5,5 κατά1 αγ.
Over 6,5 κατά1 αγ.

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ1 αγ.
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ1 αγ.

Κάρτες αγώνα

Over 1,52 αγ.
Over 2,52 αγ.
Over 3,52 αγ.
Over 4,52 αγ.
Over 5,52 αγ.
Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι2 αγ.
Over 25 πόντοι2 αγ.
Over 35 πόντοι2 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι2 αγ.
Over 25 πόντοι2 αγ.
Over 35 πόντοι2 αγ.

Κάρτες αγώνα

Over 1,51 αγ.
Over 2,51 αγ.
Over 3,51 αγ.
Over 4,51 αγ.
Over 5,51 αγ.
Over 6,51 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι1 αγ.
Over 25 πόντοι1 αγ.
Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι1 αγ.
Over 25 πόντοι1 αγ.
Over 35 πόντοι1 αγ.

Κάρτες αγώνα

Over 1,51 αγ.
Over 2,51 αγ.
Over 3,51 αγ.
Over 4,51 αγ.
Over 5,51 αγ.
Over 6,51 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι1 αγ.
Over 25 πόντοι1 αγ.
Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι1 αγ.
Over 25 πόντοι1 αγ.
Over 35 πόντοι1 αγ.

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Κύπελλο Αγγλίας