Στατιστικά Σεντ Μίρεν

Στατιστικά στοιχήματος Σεντ Μίρεν

Σεντ Μίρεν8 αγώνες
Σεντ Μίρεν4 αγώνες
Σεντ Μίρεν4 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,563%
Over 1,525%
Over 2,513%

Γκολ αγώνα

Over 1,563%
Over 2,550%
Over 3,525%
Over 4,525%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου13%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου25%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,513%
Νίκη & Under 1,525%
Νίκη & Over 2,50%
Νίκη & Under 2,538%
G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

Over 0,54 αγ.
Over 1,54 αγ.
Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

Over 1,54 αγ.
Over 2,54 αγ.
Over 3,54 αγ.
Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,54 αγ.
Νίκη & Under 1,54 αγ.
Νίκη & Over 2,54 αγ.
Νίκη & Under 2,54 αγ.
G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

Over 0,54 αγ.
Over 1,54 αγ.
Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

Over 1,54 αγ.
Over 2,54 αγ.
Over 3,54 αγ.
Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,54 αγ.
Νίκη & Under 1,54 αγ.
Νίκη & Over 2,54 αγ.
Νίκη & Under 2,54 αγ.
G/G & Νίκη4 αγ.

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ25%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου13%
G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό38%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη4 αγ.
Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη4 αγ.
Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

Over 9,575%
Over 10,563%
Over 11,550%
Over 12,538%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ50%
Over 5,5 υπέρ38%
Over 6,5 υπέρ25%
Over 4,5 κατά88%
Over 5,5 κατά88%
Over 6,5 κατά75%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ63%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,54 αγ.
Over 10,54 αγ.
Over 11,54 αγ.
Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ4 αγ.
Over 5,5 υπέρ4 αγ.
Over 6,5 υπέρ4 αγ.
Over 4,5 κατά4 αγ.
Over 5,5 κατά4 αγ.
Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

Over 9,54 αγ.
Over 10,54 αγ.
Over 11,54 αγ.
Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ4 αγ.
Over 5,5 υπέρ4 αγ.
Over 6,5 υπέρ4 αγ.
Over 4,5 κατά4 αγ.
Over 5,5 κατά4 αγ.
Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,588%
Over 3,575%
Over 4,525%
Over 5,50%
Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι88%
Over 25 πόντοι38%
Over 35 πόντοι25%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι50%
Over 25 πόντοι0%
Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

Over 1,54 αγ.
Over 2,54 αγ.
Over 3,54 αγ.
Over 4,54 αγ.
Over 5,54 αγ.
Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι4 αγ.
Over 25 πόντοι4 αγ.
Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι4 αγ.
Over 25 πόντοι4 αγ.
Over 35 πόντοι4 αγ.

Κάρτες αγώνα

Over 1,54 αγ.
Over 2,54 αγ.
Over 3,54 αγ.
Over 4,54 αγ.
Over 5,54 αγ.
Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι4 αγ.
Over 25 πόντοι4 αγ.
Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι4 αγ.
Over 25 πόντοι4 αγ.
Over 35 πόντοι4 αγ.

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Πρέμιερσιπ Σκωτίας