Στατιστικά Slavia Sofia

Στατιστικά στοιχήματος Slavia Sofia

Slavia Sofia11 αγώνες
Slavia Sofia6 αγώνες
Slavia Sofia5 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,564%
Over 1,59%
Over 2,59%

Γκολ αγώνα

Over 1,555%
Over 2,527%
Over 3,50%
Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου27%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου36%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου9%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,59%
Νίκη & Under 1,59%
Νίκη & Over 2,59%
Νίκη & Under 2,59%
G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

Over 0,567%
Over 1,50%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,567%
Over 2,533%
Over 3,50%
Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου33%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,50%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,50%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

Over 0,560%
Over 1,520%
Over 2,520%

Γκολ αγώνα

Over 1,540%
Over 2,520%
Over 3,50%
Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,520%
Νίκη & Under 1,520%
Νίκη & Over 2,520%
Νίκη & Under 2,520%
G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ45%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου18%
G/G β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό18%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου17%
G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ20%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου20%
G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό40%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,545%
Over 10,545%
Over 11,536%
Over 12,518%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ45%
Over 5,5 υπέρ27%
Over 6,5 υπέρ18%
Over 4,5 κατά45%
Over 5,5 κατά45%
Over 6,5 κατά36%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ36%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ18%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,533%
Over 10,533%
Over 11,533%
Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ50%
Over 5,5 υπέρ33%
Over 6,5 υπέρ17%
Over 4,5 κατά17%
Over 5,5 κατά17%
Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ33%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ0%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,560%
Over 10,560%
Over 11,540%
Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ40%
Over 5,5 υπέρ20%
Over 6,5 υπέρ20%
Over 4,5 κατά80%
Over 5,5 κατά80%
Over 6,5 κατά60%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,5100%
Over 3,582%
Over 4,555%
Over 5,536%
Over 6,527%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι91%
Over 25 πόντοι64%
Over 35 πόντοι36%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι82%
Over 25 πόντοι36%
Over 35 πόντοι27%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,5100%
Over 3,583%
Over 4,550%
Over 5,517%
Over 6,517%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι100%
Over 25 πόντοι67%
Over 35 πόντοι33%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι67%
Over 25 πόντοι17%
Over 35 πόντοι17%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,5100%
Over 3,580%
Over 4,560%
Over 5,560%
Over 6,540%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι80%
Over 25 πόντοι60%
Over 35 πόντοι40%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι100%
Over 25 πόντοι60%
Over 35 πόντοι40%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Πρώτη Λίγκα Βουλγαρίας