Στατιστικά Skënderbeu Korçë

Στατιστικά στοιχήματος Skënderbeu Korçë

Skënderbeu Korçë6 αγώνες
Skënderbeu Korçë2 αγώνες
Skënderbeu Korçë4 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,567%
Over 1,517%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,583%
Over 2,533%
Over 3,517%
Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου17%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,50%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,50%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

Over 0,52 αγ.
Over 1,52 αγ.
Over 2,52 αγ.

Γκολ αγώνα

Over 1,52 αγ.
Over 2,52 αγ.
Over 3,52 αγ.
Over 4,52 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
Over 1,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
Over 0,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.
Over 1,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,52 αγ.
Νίκη & Under 1,52 αγ.
Νίκη & Over 2,52 αγ.
Νίκη & Under 2,52 αγ.
G/G & Νίκη2 αγ.

Γκολ ομάδας

Over 0,54 αγ.
Over 1,54 αγ.
Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

Over 1,54 αγ.
Over 2,54 αγ.
Over 3,54 αγ.
Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,54 αγ.
Νίκη & Under 1,54 αγ.
Νίκη & Over 2,54 αγ.
Νίκη & Under 2,54 αγ.
G/G & Νίκη4 αγ.

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου17%
G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ2 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου2 αγ.
G/G β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη2 αγ.
Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη4 αγ.
Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

Over 9,517%
Over 10,517%
Over 11,50%
Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ33%
Over 5,5 υπέρ17%
Over 6,5 υπέρ17%
Over 4,5 κατά17%
Over 5,5 κατά0%
Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,52 αγ.
Over 10,52 αγ.
Over 11,52 αγ.
Over 12,52 αγ.

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ2 αγ.
Over 5,5 υπέρ2 αγ.
Over 6,5 υπέρ2 αγ.
Over 4,5 κατά2 αγ.
Over 5,5 κατά2 αγ.
Over 6,5 κατά2 αγ.

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ2 αγ.
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ2 αγ.

Κόρνερ αγώνα

Over 9,54 αγ.
Over 10,54 αγ.
Over 11,54 αγ.
Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ4 αγ.
Over 5,5 υπέρ4 αγ.
Over 6,5 υπέρ4 αγ.
Over 4,5 κατά4 αγ.
Over 5,5 κατά4 αγ.
Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,5100%
Over 3,5100%
Over 4,583%
Over 5,567%
Over 6,550%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι83%
Over 25 πόντοι33%
Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι100%
Over 25 πόντοι100%
Over 35 πόντοι100%

Κάρτες αγώνα

Over 1,52 αγ.
Over 2,52 αγ.
Over 3,52 αγ.
Over 4,52 αγ.
Over 5,52 αγ.
Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι2 αγ.
Over 25 πόντοι2 αγ.
Over 35 πόντοι2 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι2 αγ.
Over 25 πόντοι2 αγ.
Over 35 πόντοι2 αγ.

Κάρτες αγώνα

Over 1,54 αγ.
Over 2,54 αγ.
Over 3,54 αγ.
Over 4,54 αγ.
Over 5,54 αγ.
Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι4 αγ.
Over 25 πόντοι4 αγ.
Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι4 αγ.
Over 25 πόντοι4 αγ.
Over 35 πόντοι4 αγ.

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Σουπερλίγκα Αλβανίας