Στατιστικά Septemvri Sofia

Στατιστικά στοιχήματος Septemvri Sofia

Septemvri Sofia11 αγώνες
Septemvri Sofia6 αγώνες
Septemvri Sofia5 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,573%
Over 1,518%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,582%
Over 2,564%
Over 3,518%
Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου18%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου9%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου55%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου9%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,50%
Νίκη & Under 1,518%
Νίκη & Over 2,50%
Νίκη & Under 2,518%
G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

Over 0,567%
Over 1,533%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,583%
Over 2,567%
Over 3,533%
Over 4,533%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου17%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,50%
Νίκη & Under 1,517%
Νίκη & Over 2,50%
Νίκη & Under 2,517%
G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

Over 0,580%
Over 1,50%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,580%
Over 2,560%
Over 3,50%
Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,50%
Νίκη & Under 1,520%
Νίκη & Over 2,50%
Νίκη & Under 2,520%
G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ55%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου9%
G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό18%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου0%
G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό17%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου20%
G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό20%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,536%
Over 10,527%
Over 11,50%
Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ45%
Over 5,5 υπέρ27%
Over 6,5 υπέρ27%
Over 4,5 κατά27%
Over 5,5 κατά18%
Over 6,5 κατά9%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ27%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ27%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,533%
Over 10,533%
Over 11,50%
Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ50%
Over 5,5 υπέρ33%
Over 6,5 υπέρ33%
Over 4,5 κατά0%
Over 5,5 κατά0%
Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ17%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ17%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,540%
Over 10,520%
Over 11,50%
Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ40%
Over 5,5 υπέρ20%
Over 6,5 υπέρ20%
Over 4,5 κατά60%
Over 5,5 κατά40%
Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,5100%
Over 3,591%
Over 4,545%
Over 5,527%
Over 6,518%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι91%
Over 25 πόντοι55%
Over 35 πόντοι27%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι64%
Over 25 πόντοι36%
Over 35 πόντοι9%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,5100%
Over 3,583%
Over 4,550%
Over 5,533%
Over 6,517%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι83%
Over 25 πόντοι33%
Over 35 πόντοι33%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι67%
Over 25 πόντοι50%
Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,5100%
Over 3,5100%
Over 4,540%
Over 5,520%
Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι100%
Over 25 πόντοι80%
Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι60%
Over 25 πόντοι20%
Over 35 πόντοι20%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Πρώτη Λίγκα Βουλγαρίας