Στατιστικά Sepsi

Στατιστικά στοιχήματος Sepsi

Sepsi11 αγώνες
Sepsi5 αγώνες
Sepsi6 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,545%
Over 1,59%
Over 2,59%

Γκολ αγώνα

Over 1,545%
Over 2,518%
Over 3,518%
Over 4,59%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου18%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου27%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου9%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,59%
Νίκη & Under 1,518%
Νίκη & Over 2,59%
Νίκη & Under 2,518%
G/G & Νίκη9%

Γκολ ομάδας

Over 0,560%
Over 1,520%
Over 2,520%

Γκολ αγώνα

Over 1,560%
Over 2,520%
Over 3,520%
Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,520%
Νίκη & Under 1,520%
Νίκη & Over 2,520%
Νίκη & Under 2,520%
G/G & Νίκη20%

Γκολ ομάδας

Over 0,533%
Over 1,50%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,533%
Over 2,517%
Over 3,517%
Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου17%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου17%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,50%
Νίκη & Under 1,517%
Νίκη & Over 2,50%
Νίκη & Under 2,517%
G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ27%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου9%
G/G β′ ημιχρόνου9%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη9%
Νίκη χωρίς παθητικό18%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου0%
G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη20%
Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ17%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου17%
G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό17%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,545%
Over 10,545%
Over 11,536%
Over 12,536%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ27%
Over 5,5 υπέρ27%
Over 6,5 υπέρ9%
Over 4,5 κατά82%
Over 5,5 κατά64%
Over 6,5 κατά45%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ55%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ27%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,560%
Over 10,560%
Over 11,540%
Over 12,540%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ40%
Over 5,5 υπέρ40%
Over 6,5 υπέρ20%
Over 4,5 κατά100%
Over 5,5 κατά60%
Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,533%
Over 10,533%
Over 11,533%
Over 12,533%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ17%
Over 5,5 υπέρ17%
Over 6,5 υπέρ0%
Over 4,5 κατά67%
Over 5,5 κατά67%
Over 6,5 κατά50%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ33%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ17%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,582%
Over 3,555%
Over 4,527%
Over 5,59%
Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι73%
Over 25 πόντοι27%
Over 35 πόντοι9%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι64%
Over 25 πόντοι45%
Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,580%
Over 3,560%
Over 4,540%
Over 5,50%
Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι60%
Over 25 πόντοι20%
Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι80%
Over 25 πόντοι60%
Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,583%
Over 3,550%
Over 4,517%
Over 5,517%
Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι83%
Over 25 πόντοι33%
Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι50%
Over 25 πόντοι33%
Over 35 πόντοι0%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Σουπερλίγκα Ρουμανίας