Στατιστικά Remo

Στατιστικά στοιχήματος Remo

Remo30 αγώνες
Remo15 αγώνες
Remo15 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,567%
Over 1,530%
Over 2,510%

Γκολ αγώνα

Over 1,580%
Over 2,550%
Over 3,523%
Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου7%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου43%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,513%
Νίκη & Under 1,53%
Νίκη & Over 2,510%
Νίκη & Under 2,57%
G/G & Νίκη10%

Γκολ ομάδας

Over 0,580%
Over 1,533%
Over 2,57%

Γκολ αγώνα

Over 1,580%
Over 2,540%
Over 3,527%
Over 4,513%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου47%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου7%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου53%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου13%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,513%
Νίκη & Under 1,57%
Νίκη & Over 2,57%
Νίκη & Under 2,513%
G/G & Νίκη7%

Γκολ ομάδας

Over 0,553%
Over 1,527%
Over 2,513%

Γκολ αγώνα

Over 1,580%
Over 2,560%
Over 3,520%
Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου7%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου33%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,513%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,513%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη13%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου30%
G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη10%
Νίκη χωρίς παθητικό7%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου33%
G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη7%
Νίκη χωρίς παθητικό13%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ53%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου27%
G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη13%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,563%
Over 10,557%
Over 11,543%
Over 12,540%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ57%
Over 5,5 υπέρ33%
Over 6,5 υπέρ17%
Over 4,5 κατά57%
Over 5,5 κατά57%
Over 6,5 κατά43%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,567%
Over 10,560%
Over 11,560%
Over 12,560%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ67%
Over 5,5 υπέρ40%
Over 6,5 υπέρ27%
Over 4,5 κατά53%
Over 5,5 κατά53%
Over 6,5 κατά47%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ87%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ73%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,560%
Over 10,553%
Over 11,527%
Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ47%
Over 5,5 υπέρ27%
Over 6,5 υπέρ7%
Over 4,5 κατά60%
Over 5,5 κατά60%
Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ73%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ47%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,583%
Over 3,570%
Over 4,533%
Over 5,523%
Over 6,57%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι73%
Over 25 πόντοι43%
Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι67%
Over 25 πόντοι17%
Over 35 πόντοι13%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,593%
Over 3,580%
Over 4,533%
Over 5,527%
Over 6,513%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι80%
Over 25 πόντοι60%
Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι67%
Over 25 πόντοι27%
Over 35 πόντοι20%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,573%
Over 3,560%
Over 4,533%
Over 5,520%
Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι67%
Over 25 πόντοι27%
Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι67%
Over 25 πόντοι7%
Over 35 πόντοι7%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Σέριε Α Βραζιλίας