Στατιστικά Rapid Bucuresti

Στατιστικά στοιχήματος Rapid Bucuresti

Rapid Bucuresti11 αγώνες
Rapid Bucuresti6 αγώνες
Rapid Bucuresti5 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,582%
Over 1,545%
Over 2,527%

Γκολ αγώνα

Over 1,564%
Over 2,536%
Over 3,527%
Over 4,59%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου36%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου18%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου64%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου36%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,545%
Νίκη & Under 1,518%
Νίκη & Over 2,536%
Νίκη & Under 2,527%
G/G & Νίκη36%

Γκολ ομάδας

Over 0,583%
Over 1,550%
Over 2,533%

Γκολ αγώνα

Over 1,567%
Over 2,550%
Over 3,533%
Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,550%
Νίκη & Under 1,517%
Νίκη & Over 2,550%
Νίκη & Under 2,517%
G/G & Νίκη50%

Γκολ ομάδας

Over 0,580%
Over 1,540%
Over 2,520%

Γκολ αγώνα

Over 1,560%
Over 2,520%
Over 3,520%
Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,540%
Νίκη & Under 1,520%
Νίκη & Over 2,520%
Νίκη & Under 2,540%
G/G & Νίκη20%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ55%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου9%
G/G β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη36%
Νίκη χωρίς παθητικό27%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου0%
G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη50%
Νίκη χωρίς παθητικό17%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου20%
G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη20%
Νίκη χωρίς παθητικό40%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,550%
Over 10,540%
Over 11,540%
Over 12,530%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ70%
Over 5,5 υπέρ60%
Over 6,5 υπέρ60%
Over 4,5 κατά30%
Over 5,5 κατά20%
Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,567%
Over 10,550%
Over 11,550%
Over 12,550%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ83%
Over 5,5 υπέρ67%
Over 6,5 υπέρ67%
Over 4,5 κατά17%
Over 5,5 κατά17%
Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ67%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ33%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,54 αγ.
Over 10,54 αγ.
Over 11,54 αγ.
Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ4 αγ.
Over 5,5 υπέρ4 αγ.
Over 6,5 υπέρ4 αγ.
Over 4,5 κατά4 αγ.
Over 5,5 κατά4 αγ.
Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,5100%
Over 3,570%
Over 4,550%
Over 5,540%
Over 6,530%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι60%
Over 25 πόντοι50%
Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι90%
Over 25 πόντοι70%
Over 35 πόντοι40%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,5100%
Over 3,567%
Over 4,550%
Over 5,533%
Over 6,517%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι50%
Over 25 πόντοι33%
Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι100%
Over 25 πόντοι67%
Over 35 πόντοι17%

Κάρτες αγώνα

Over 1,54 αγ.
Over 2,54 αγ.
Over 3,54 αγ.
Over 4,54 αγ.
Over 5,54 αγ.
Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι4 αγ.
Over 25 πόντοι4 αγ.
Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι4 αγ.
Over 25 πόντοι4 αγ.
Over 35 πόντοι4 αγ.

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Σουπερλίγκα Ρουμανίας