Στατιστικά Radomiak Radom

Στατιστικά στοιχήματος Radomiak Radom

Radomiak Radom10 αγώνες
Radomiak Radom6 αγώνες
Radomiak Radom4 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,560%
Over 1,530%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,580%
Over 2,570%
Over 3,550%
Over 4,530%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου10%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,520%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,520%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη20%

Γκολ ομάδας

Over 0,567%
Over 1,550%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,583%
Over 2,567%
Over 3,533%
Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,533%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,533%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη33%

Γκολ ομάδας

Over 0,54 αγ.
Over 1,54 αγ.
Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

Over 1,54 αγ.
Over 2,54 αγ.
Over 3,54 αγ.
Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,54 αγ.
Νίκη & Under 1,54 αγ.
Νίκη & Over 2,54 αγ.
Νίκη & Under 2,54 αγ.
G/G & Νίκη4 αγ.

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου10%
G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη20%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου0%
G/G β′ ημιχρόνου67%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη33%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη4 αγ.
Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

Over 9,567%
Over 10,567%
Over 11,556%
Over 12,544%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ67%
Over 5,5 υπέρ56%
Over 6,5 υπέρ33%
Over 4,5 κατά44%
Over 5,5 κατά44%
Over 6,5 κατά44%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ44%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ44%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,560%
Over 10,560%
Over 11,560%
Over 12,540%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ80%
Over 5,5 υπέρ60%
Over 6,5 υπέρ60%
Over 4,5 κατά20%
Over 5,5 κατά20%
Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,54 αγ.
Over 10,54 αγ.
Over 11,54 αγ.
Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ4 αγ.
Over 5,5 υπέρ4 αγ.
Over 6,5 υπέρ4 αγ.
Over 4,5 κατά4 αγ.
Over 5,5 κατά4 αγ.
Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,5100%
Over 3,544%
Over 4,544%
Over 5,533%
Over 6,533%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι56%
Over 25 πόντοι33%
Over 35 πόντοι22%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι78%
Over 25 πόντοι56%
Over 35 πόντοι44%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,5100%
Over 3,540%
Over 4,540%
Over 5,540%
Over 6,540%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι40%
Over 25 πόντοι40%
Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι100%
Over 25 πόντοι60%
Over 35 πόντοι40%

Κάρτες αγώνα

Over 1,54 αγ.
Over 2,54 αγ.
Over 3,54 αγ.
Over 4,54 αγ.
Over 5,54 αγ.
Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι4 αγ.
Over 25 πόντοι4 αγ.
Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι4 αγ.
Over 25 πόντοι4 αγ.
Over 35 πόντοι4 αγ.

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Εκστρακλάσα