Στατιστικά Radnički Niš

Στατιστικά στοιχήματος Radnički Niš

Radnički Niš10 αγώνες
Radnički Niš4 αγώνες
Radnički Niš6 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,550%
Over 1,510%
Over 2,510%

Γκολ αγώνα

Over 1,560%
Over 2,540%
Over 3,520%
Over 4,510%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου30%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου30%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου10%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,510%
Νίκη & Under 1,510%
Νίκη & Over 2,510%
Νίκη & Under 2,510%
G/G & Νίκη10%

Γκολ ομάδας

Over 0,54 αγ.
Over 1,54 αγ.
Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

Over 1,54 αγ.
Over 2,54 αγ.
Over 3,54 αγ.
Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,54 αγ.
Νίκη & Under 1,54 αγ.
Νίκη & Over 2,54 αγ.
Νίκη & Under 2,54 αγ.
G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

Over 0,533%
Over 1,50%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,533%
Over 2,533%
Over 3,50%
Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου17%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου17%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,50%
Νίκη & Under 1,517%
Νίκη & Over 2,50%
Νίκη & Under 2,517%
G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου10%
G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη10%
Νίκη χωρίς παθητικό10%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη4 αγ.
Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ17%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου17%
G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό17%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,550%
Over 10,510%
Over 11,50%
Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ60%
Over 5,5 υπέρ40%
Over 6,5 υπέρ20%
Over 4,5 κατά50%
Over 5,5 κατά10%
Over 6,5 κατά10%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,54 αγ.
Over 10,54 αγ.
Over 11,54 αγ.
Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ4 αγ.
Over 5,5 υπέρ4 αγ.
Over 6,5 υπέρ4 αγ.
Over 4,5 κατά4 αγ.
Over 5,5 κατά4 αγ.
Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

Over 9,567%
Over 10,517%
Over 11,50%
Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ67%
Over 5,5 υπέρ50%
Over 6,5 υπέρ33%
Over 4,5 κατά50%
Over 5,5 κατά17%
Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ83%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,590%
Over 3,590%
Over 4,560%
Over 5,540%
Over 6,540%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι100%
Over 25 πόντοι70%
Over 35 πόντοι40%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι50%
Over 25 πόντοι50%
Over 35 πόντοι30%

Κάρτες αγώνα

Over 1,54 αγ.
Over 2,54 αγ.
Over 3,54 αγ.
Over 4,54 αγ.
Over 5,54 αγ.
Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι4 αγ.
Over 25 πόντοι4 αγ.
Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι4 αγ.
Over 25 πόντοι4 αγ.
Over 35 πόντοι4 αγ.

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,583%
Over 3,583%
Over 4,567%
Over 5,550%
Over 6,550%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι100%
Over 25 πόντοι50%
Over 35 πόντοι33%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι67%
Over 25 πόντοι67%
Over 35 πόντοι33%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Σούπερ Λίγκα Σερβίας