Στατιστικά Radnički Kragujevac

Στατιστικά στοιχήματος Radnički Kragujevac

Radnički Kragujevac10 αγώνες
Radnički Kragujevac4 αγώνες
Radnički Kragujevac6 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,560%
Over 1,540%
Over 2,530%

Γκολ αγώνα

Over 1,570%
Over 2,560%
Over 3,520%
Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου30%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,540%
Νίκη & Under 1,510%
Νίκη & Over 2,540%
Νίκη & Under 2,510%
G/G & Νίκη20%

Γκολ ομάδας

Over 0,54 αγ.
Over 1,54 αγ.
Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

Over 1,54 αγ.
Over 2,54 αγ.
Over 3,54 αγ.
Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,54 αγ.
Νίκη & Under 1,54 αγ.
Νίκη & Over 2,54 αγ.
Νίκη & Under 2,54 αγ.
G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

Over 0,550%
Over 1,517%
Over 2,517%

Γκολ αγώνα

Over 1,550%
Over 2,533%
Over 3,517%
Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου33%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,517%
Νίκη & Under 1,517%
Νίκη & Over 2,517%
Νίκη & Under 2,517%
G/G & Νίκη17%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ30%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου10%
G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη20%
Νίκη χωρίς παθητικό30%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη4 αγ.
Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ33%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου17%
G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη17%
Νίκη χωρίς παθητικό17%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,560%
Over 10,540%
Over 11,540%
Over 12,540%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ80%
Over 5,5 υπέρ50%
Over 6,5 υπέρ40%
Over 4,5 κατά40%
Over 5,5 κατά20%
Over 6,5 κατά10%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ70%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,54 αγ.
Over 10,54 αγ.
Over 11,54 αγ.
Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ4 αγ.
Over 5,5 υπέρ4 αγ.
Over 6,5 υπέρ4 αγ.
Over 4,5 κατά4 αγ.
Over 5,5 κατά4 αγ.
Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

Over 9,550%
Over 10,533%
Over 11,533%
Over 12,533%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ83%
Over 5,5 υπέρ50%
Over 6,5 υπέρ33%
Over 4,5 κατά17%
Over 5,5 κατά17%
Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ67%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ33%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,5100%
Over 3,590%
Over 4,590%
Over 5,560%
Over 6,550%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι90%
Over 25 πόντοι70%
Over 35 πόντοι50%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι100%
Over 25 πόντοι60%
Over 35 πόντοι50%

Κάρτες αγώνα

Over 1,54 αγ.
Over 2,54 αγ.
Over 3,54 αγ.
Over 4,54 αγ.
Over 5,54 αγ.
Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι4 αγ.
Over 25 πόντοι4 αγ.
Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι4 αγ.
Over 25 πόντοι4 αγ.
Over 35 πόντοι4 αγ.

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,5100%
Over 3,5100%
Over 4,5100%
Over 5,550%
Over 6,550%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι100%
Over 25 πόντοι83%
Over 35 πόντοι50%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι100%
Over 25 πόντοι67%
Over 35 πόντοι50%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Σούπερ Λίγκα Σερβίας