Στατιστικά Racing Club

Στατιστικά στοιχήματος Racing Club

Racing Club30 αγώνες
Racing Club14 αγώνες
Racing Club16 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,573%
Over 1,527%
Over 2,57%

Γκολ αγώνα

Over 1,577%
Over 2,550%
Over 3,513%
Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου43%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου10%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου43%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου10%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,527%
Νίκη & Under 1,53%
Νίκη & Over 2,520%
Νίκη & Under 2,510%
G/G & Νίκη17%

Γκολ ομάδας

Over 0,571%
Over 1,529%
Over 2,57%

Γκολ αγώνα

Over 1,586%
Over 2,543%
Over 3,514%
Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου43%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου7%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου43%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου14%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,529%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,521%
Νίκη & Under 2,57%
G/G & Νίκη21%

Γκολ ομάδας

Over 0,575%
Over 1,525%
Over 2,56%

Γκολ αγώνα

Over 1,569%
Over 2,556%
Over 3,513%
Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου44%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου13%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου44%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου6%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,525%
Νίκη & Under 1,56%
Νίκη & Over 2,519%
Νίκη & Under 2,513%
G/G & Νίκη13%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου20%
G/G β′ ημιχρόνου23%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη17%
Νίκη χωρίς παθητικό13%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ64%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου29%
G/G β′ ημιχρόνου21%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη21%
Νίκη χωρίς παθητικό7%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ56%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου13%
G/G β′ ημιχρόνου25%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη13%
Νίκη χωρίς παθητικό19%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,533%
Over 10,523%
Over 11,513%
Over 12,510%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ47%
Over 5,5 υπέρ30%
Over 6,5 υπέρ17%
Over 4,5 κατά33%
Over 5,5 κατά30%
Over 6,5 κατά23%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ23%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,514%
Over 10,57%
Over 11,50%
Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ50%
Over 5,5 υπέρ43%
Over 6,5 υπέρ21%
Over 4,5 κατά7%
Over 5,5 κατά7%
Over 6,5 κατά7%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ29%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ7%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,550%
Over 10,538%
Over 11,525%
Over 12,519%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ44%
Over 5,5 υπέρ19%
Over 6,5 υπέρ13%
Over 4,5 κατά56%
Over 5,5 κατά50%
Over 6,5 κατά38%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ69%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ38%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,5100%
Over 3,593%
Over 4,577%
Over 5,543%
Over 6,533%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι83%
Over 25 πόντοι70%
Over 35 πόντοι43%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι83%
Over 25 πόντοι43%
Over 35 πόντοι17%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,5100%
Over 3,586%
Over 4,564%
Over 5,529%
Over 6,521%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι64%
Over 25 πόντοι50%
Over 35 πόντοι21%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι93%
Over 25 πόντοι64%
Over 35 πόντοι21%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,5100%
Over 3,5100%
Over 4,588%
Over 5,556%
Over 6,544%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι100%
Over 25 πόντοι88%
Over 35 πόντοι63%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι75%
Over 25 πόντοι25%
Over 35 πόντοι13%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Λίγκα Αργεντινής