Στατιστικά Pumas UNAM

Στατιστικά στοιχήματος Pumas UNAM

Pumas UNAM11 αγώνες
Pumas UNAM6 αγώνες
Pumas UNAM5 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,564%
Over 1,545%
Over 2,527%

Γκολ αγώνα

Over 1,591%
Over 2,564%
Over 3,536%
Over 4,527%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου36%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου18%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου55%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου36%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,527%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,527%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη27%

Γκολ ομάδας

Over 0,567%
Over 1,550%
Over 2,533%

Γκολ αγώνα

Over 1,583%
Over 2,567%
Over 3,550%
Over 4,533%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,517%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,517%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη17%

Γκολ ομάδας

Over 0,560%
Over 1,540%
Over 2,520%

Γκολ αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,560%
Over 3,520%
Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,540%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,540%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη40%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ64%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου27%
G/G β′ ημιχρόνου36%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη27%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου17%
G/G β′ ημιχρόνου67%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη17%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου40%
G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη40%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,573%
Over 10,536%
Over 11,536%
Over 12,527%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ64%
Over 5,5 υπέρ64%
Over 6,5 υπέρ36%
Over 4,5 κατά36%
Over 5,5 κατά36%
Over 6,5 κατά18%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ55%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ45%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,583%
Over 10,550%
Over 11,550%
Over 12,533%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ83%
Over 5,5 υπέρ83%
Over 6,5 υπέρ67%
Over 4,5 κατά17%
Over 5,5 κατά17%
Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,560%
Over 10,520%
Over 11,520%
Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ40%
Over 5,5 υπέρ40%
Over 6,5 υπέρ0%
Over 4,5 κατά60%
Over 5,5 κατά60%
Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κάρτες αγώνα

Over 1,582%
Over 2,573%
Over 3,527%
Over 4,50%
Over 5,50%
Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι50%
Over 25 πόντοι20%
Over 35 πόντοι10%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι40%
Over 25 πόντοι10%
Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

Over 1,583%
Over 2,583%
Over 3,550%
Over 4,50%
Over 5,50%
Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι50%
Over 25 πόντοι17%
Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι50%
Over 25 πόντοι17%
Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

Over 1,580%
Over 2,560%
Over 3,50%
Over 4,50%
Over 5,50%
Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι4 αγ.
Over 25 πόντοι4 αγ.
Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι4 αγ.
Over 25 πόντοι4 αγ.
Over 35 πόντοι4 αγ.

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Λίγκα MX