Στατιστικά Piast Gliwice

Στατιστικά στοιχήματος Piast Gliwice

Piast Gliwice10 αγώνες
Piast Gliwice6 αγώνες
Piast Gliwice4 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,580%
Over 1,560%
Over 2,530%

Γκολ αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,560%
Over 3,520%
Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου70%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,550%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,530%
Νίκη & Under 2,520%
G/G & Νίκη20%

Γκολ ομάδας

Over 0,5100%
Over 1,567%
Over 2,550%

Γκολ αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,583%
Over 3,533%
Over 4,533%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου33%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου83%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,550%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,550%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη33%

Γκολ ομάδας

Over 0,54 αγ.
Over 1,54 αγ.
Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

Over 1,54 αγ.
Over 2,54 αγ.
Over 3,54 αγ.
Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,54 αγ.
Νίκη & Under 1,54 αγ.
Νίκη & Over 2,54 αγ.
Νίκη & Under 2,54 αγ.
G/G & Νίκη4 αγ.

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου20%
G/G β′ ημιχρόνου30%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη20%
Νίκη χωρίς παθητικό30%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ83%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου33%
G/G β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη33%
Νίκη χωρίς παθητικό17%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη4 αγ.
Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

Over 9,560%
Over 10,550%
Over 11,540%
Over 12,540%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ40%
Over 5,5 υπέρ30%
Over 6,5 υπέρ20%
Over 4,5 κατά80%
Over 5,5 κατά50%
Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,550%
Over 10,550%
Over 11,533%
Over 12,533%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ33%
Over 5,5 υπέρ33%
Over 6,5 υπέρ17%
Over 4,5 κατά67%
Over 5,5 κατά50%
Over 6,5 κατά50%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ67%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,54 αγ.
Over 10,54 αγ.
Over 11,54 αγ.
Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ4 αγ.
Over 5,5 υπέρ4 αγ.
Over 6,5 υπέρ4 αγ.
Over 4,5 κατά4 αγ.
Over 5,5 κατά4 αγ.
Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

Over 1,580%
Over 2,560%
Over 3,540%
Over 4,510%
Over 5,510%
Over 6,510%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι70%
Over 25 πόντοι20%
Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι20%
Over 25 πόντοι10%
Over 35 πόντοι10%

Κάρτες αγώνα

Over 1,583%
Over 2,567%
Over 3,567%
Over 4,517%
Over 5,517%
Over 6,517%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι83%
Over 25 πόντοι33%
Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι33%
Over 25 πόντοι17%
Over 35 πόντοι17%

Κάρτες αγώνα

Over 1,54 αγ.
Over 2,54 αγ.
Over 3,54 αγ.
Over 4,54 αγ.
Over 5,54 αγ.
Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι4 αγ.
Over 25 πόντοι4 αγ.
Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι4 αγ.
Over 25 πόντοι4 αγ.
Over 35 πόντοι4 αγ.

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Εκστρακλάσα