Στατιστικά Petrolul 52

Στατιστικά στοιχήματος Petrolul 52

Petrolul 5211 αγώνες
Petrolul 525 αγώνες
Petrolul 526 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,573%
Over 1,545%
Over 2,59%

Γκολ αγώνα

Over 1,573%
Over 2,545%
Over 3,536%
Over 4,59%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου64%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου9%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου45%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου9%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,536%
Νίκη & Under 1,518%
Νίκη & Over 2,518%
Νίκη & Under 2,536%
G/G & Νίκη18%

Γκολ ομάδας

Over 0,580%
Over 1,540%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,560%
Over 2,50%
Over 3,50%
Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,540%
Νίκη & Under 1,540%
Νίκη & Over 2,50%
Νίκη & Under 2,580%
G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

Over 0,567%
Over 1,550%
Over 2,517%

Γκολ αγώνα

Over 1,583%
Over 2,583%
Over 3,567%
Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου67%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,533%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,533%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη33%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ36%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου36%
G/G β′ ημιχρόνου9%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη18%
Νίκη χωρίς παθητικό36%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ0%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου0%
G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό80%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου67%
G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη33%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,536%
Over 10,527%
Over 11,518%
Over 12,518%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ27%
Over 5,5 υπέρ18%
Over 6,5 υπέρ9%
Over 4,5 κατά55%
Over 5,5 κατά45%
Over 6,5 κατά27%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ64%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ45%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,50%
Over 10,50%
Over 11,50%
Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ20%
Over 5,5 υπέρ20%
Over 6,5 υπέρ20%
Over 4,5 κατά60%
Over 5,5 κατά40%
Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ20%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,567%
Over 10,550%
Over 11,533%
Over 12,533%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ33%
Over 5,5 υπέρ17%
Over 6,5 υπέρ0%
Over 4,5 κατά50%
Over 5,5 κατά50%
Over 6,5 κατά33%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ83%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ67%

Κάρτες αγώνα

Over 1,591%
Over 2,591%
Over 3,564%
Over 4,545%
Over 5,545%
Over 6,536%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι73%
Over 25 πόντοι45%
Over 35 πόντοι36%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι73%
Over 25 πόντοι64%
Over 35 πόντοι36%

Κάρτες αγώνα

Over 1,580%
Over 2,580%
Over 3,560%
Over 4,560%
Over 5,560%
Over 6,540%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι60%
Over 25 πόντοι60%
Over 35 πόντοι40%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι80%
Over 25 πόντοι80%
Over 35 πόντοι40%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,5100%
Over 3,567%
Over 4,533%
Over 5,533%
Over 6,533%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι83%
Over 25 πόντοι33%
Over 35 πόντοι33%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι67%
Over 25 πόντοι50%
Over 35 πόντοι33%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Σουπερλίγκα Ρουμανίας