Στατιστικά Partizani Tirana

Στατιστικά στοιχήματος Partizani Tirana

Partizani Tirana6 αγώνες
Partizani Tirana4 αγώνες
Partizani Tirana2 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,583%
Over 1,533%
Over 2,517%

Γκολ αγώνα

Over 1,583%
Over 2,583%
Over 3,550%
Over 4,533%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,517%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,517%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη17%

Γκολ ομάδας

Over 0,54 αγ.
Over 1,54 αγ.
Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

Over 1,54 αγ.
Over 2,54 αγ.
Over 3,54 αγ.
Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,54 αγ.
Νίκη & Under 1,54 αγ.
Νίκη & Over 2,54 αγ.
Νίκη & Under 2,54 αγ.
G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

Over 0,52 αγ.
Over 1,52 αγ.
Over 2,52 αγ.

Γκολ αγώνα

Over 1,52 αγ.
Over 2,52 αγ.
Over 3,52 αγ.
Over 4,52 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
Over 1,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
Over 0,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.
Over 1,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,52 αγ.
Νίκη & Under 1,52 αγ.
Νίκη & Over 2,52 αγ.
Νίκη & Under 2,52 αγ.
G/G & Νίκη2 αγ.

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ83%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου50%
G/G β′ ημιχρόνου67%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη17%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη4 αγ.
Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ2 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου2 αγ.
G/G β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη2 αγ.
Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Κόρνερ αγώνα

Over 9,583%
Over 10,550%
Over 11,517%
Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ50%
Over 5,5 υπέρ33%
Over 6,5 υπέρ33%
Over 4,5 κατά50%
Over 5,5 κατά50%
Over 6,5 κατά33%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ83%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ17%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,54 αγ.
Over 10,54 αγ.
Over 11,54 αγ.
Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ4 αγ.
Over 5,5 υπέρ4 αγ.
Over 6,5 υπέρ4 αγ.
Over 4,5 κατά4 αγ.
Over 5,5 κατά4 αγ.
Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

Over 9,52 αγ.
Over 10,52 αγ.
Over 11,52 αγ.
Over 12,52 αγ.

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ2 αγ.
Over 5,5 υπέρ2 αγ.
Over 6,5 υπέρ2 αγ.
Over 4,5 κατά2 αγ.
Over 5,5 κατά2 αγ.
Over 6,5 κατά2 αγ.

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ2 αγ.
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ2 αγ.

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,583%
Over 3,567%
Over 4,550%
Over 5,517%
Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι83%
Over 25 πόντοι50%
Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι67%
Over 25 πόντοι17%
Over 35 πόντοι17%

Κάρτες αγώνα

Over 1,54 αγ.
Over 2,54 αγ.
Over 3,54 αγ.
Over 4,54 αγ.
Over 5,54 αγ.
Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι4 αγ.
Over 25 πόντοι4 αγ.
Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι4 αγ.
Over 25 πόντοι4 αγ.
Over 35 πόντοι4 αγ.

Κάρτες αγώνα

Over 1,52 αγ.
Over 2,52 αγ.
Over 3,52 αγ.
Over 4,52 αγ.
Over 5,52 αγ.
Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι2 αγ.
Over 25 πόντοι2 αγ.
Over 35 πόντοι2 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι2 αγ.
Over 25 πόντοι2 αγ.
Over 35 πόντοι2 αγ.

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Σουπερλίγκα Αλβανίας