Στατιστικά Pachuca

Στατιστικά στοιχήματος Pachuca

Pachuca11 αγώνες
Pachuca5 αγώνες
Pachuca6 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,582%
Over 1,555%
Over 2,527%

Γκολ αγώνα

Over 1,582%
Over 2,555%
Over 3,527%
Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου45%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου18%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου64%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,527%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,518%
Νίκη & Under 2,59%
G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

Over 0,5100%
Over 1,560%
Over 2,520%

Γκολ αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,580%
Over 3,560%
Over 4,540%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου80%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,50%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,50%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

Over 0,567%
Over 1,550%
Over 2,533%

Γκολ αγώνα

Over 1,567%
Over 2,533%
Over 3,50%
Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου33%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,550%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,533%
Νίκη & Under 2,517%
G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ55%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου18%
G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό27%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ100%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου40%
G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ17%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου0%
G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό50%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,545%
Over 10,527%
Over 11,527%
Over 12,527%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ55%
Over 5,5 υπέρ27%
Over 6,5 υπέρ18%
Over 4,5 κατά45%
Over 5,5 κατά36%
Over 6,5 κατά27%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ64%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ36%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,540%
Over 10,520%
Over 11,520%
Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ80%
Over 5,5 υπέρ40%
Over 6,5 υπέρ40%
Over 4,5 κατά40%
Over 5,5 κατά40%
Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ20%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,550%
Over 10,533%
Over 11,533%
Over 12,533%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ33%
Over 5,5 υπέρ17%
Over 6,5 υπέρ0%
Over 4,5 κατά50%
Over 5,5 κατά33%
Over 6,5 κατά33%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ67%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κάρτες αγώνα

Over 1,590%
Over 2,590%
Over 3,580%
Over 4,570%
Over 5,540%
Over 6,530%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι90%
Over 25 πόντοι80%
Over 35 πόντοι60%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι70%
Over 25 πόντοι50%
Over 35 πόντοι30%

Κάρτες αγώνα

Over 1,54 αγ.
Over 2,54 αγ.
Over 3,54 αγ.
Over 4,54 αγ.
Over 5,54 αγ.
Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι4 αγ.
Over 25 πόντοι4 αγ.
Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι4 αγ.
Over 25 πόντοι4 αγ.
Over 35 πόντοι4 αγ.

Κάρτες αγώνα

Over 1,583%
Over 2,583%
Over 3,567%
Over 4,567%
Over 5,550%
Over 6,533%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι83%
Over 25 πόντοι83%
Over 35 πόντοι67%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι67%
Over 25 πόντοι33%
Over 35 πόντοι33%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Λίγκα MX