Στατιστικά Otelul

Στατιστικά στοιχήματος Otelul

Otelul11 αγώνες
Otelul6 αγώνες
Otelul5 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,564%
Over 1,536%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,564%
Over 2,545%
Over 3,527%
Over 4,59%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου27%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου9%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου55%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου9%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,59%
Νίκη & Under 1,59%
Νίκη & Over 2,59%
Νίκη & Under 2,59%
G/G & Νίκη9%

Γκολ ομάδας

Over 0,583%
Over 1,533%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,567%
Over 2,533%
Over 3,517%
Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου17%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου83%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,517%
Νίκη & Under 1,517%
Νίκη & Over 2,517%
Νίκη & Under 2,517%
G/G & Νίκη17%

Γκολ ομάδας

Over 0,540%
Over 1,540%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,560%
Over 2,560%
Over 3,540%
Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου20%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,50%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,50%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ55%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου9%
G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη9%
Νίκη χωρίς παθητικό9%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου0%
G/G β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη17%
Νίκη χωρίς παθητικό17%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου20%
G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,536%
Over 10,527%
Over 11,518%
Over 12,518%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ36%
Over 5,5 υπέρ27%
Over 6,5 υπέρ18%
Over 4,5 κατά45%
Over 5,5 κατά45%
Over 6,5 κατά36%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ73%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ45%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,533%
Over 10,517%
Over 11,517%
Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ33%
Over 5,5 υπέρ33%
Over 6,5 υπέρ17%
Over 4,5 κατά33%
Over 5,5 κατά33%
Over 6,5 κατά33%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ33%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,540%
Over 10,540%
Over 11,520%
Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ40%
Over 5,5 υπέρ20%
Over 6,5 υπέρ20%
Over 4,5 κατά60%
Over 5,5 κατά60%
Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ100%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κάρτες αγώνα

Over 1,582%
Over 2,582%
Over 3,573%
Over 4,555%
Over 5,545%
Over 6,527%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι73%
Over 25 πόντοι45%
Over 35 πόντοι45%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι73%
Over 25 πόντοι45%
Over 35 πόντοι27%

Κάρτες αγώνα

Over 1,583%
Over 2,583%
Over 3,567%
Over 4,533%
Over 5,533%
Over 6,533%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι67%
Over 25 πόντοι33%
Over 35 πόντοι33%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι67%
Over 25 πόντοι50%
Over 35 πόντοι33%

Κάρτες αγώνα

Over 1,580%
Over 2,580%
Over 3,580%
Over 4,580%
Over 5,560%
Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι80%
Over 25 πόντοι60%
Over 35 πόντοι60%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι80%
Over 25 πόντοι40%
Over 35 πόντοι20%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Σουπερλίγκα Ρουμανίας