Στατιστικά Mulbarton Wanderers

Στατιστικά στοιχήματος Mulbarton Wanderers

Mulbarton Wanderers5 αγώνες
Mulbarton Wanderers4 αγώνες
Mulbarton Wanderers1 αγώνας

Γκολ ομάδας

Over 0,5100%
Over 1,560%
Over 2,540%

Γκολ αγώνα

Over 1,580%
Over 2,580%
Over 3,520%
Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου80%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,560%
Νίκη & Under 1,520%
Νίκη & Over 2,560%
Νίκη & Under 2,520%
G/G & Νίκη20%

Γκολ ομάδας

Over 0,54 αγ.
Over 1,54 αγ.
Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

Over 1,54 αγ.
Over 2,54 αγ.
Over 3,54 αγ.
Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,54 αγ.
Νίκη & Under 1,54 αγ.
Νίκη & Over 2,54 αγ.
Νίκη & Under 2,54 αγ.
G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

Over 0,51 αγ.
Over 1,51 αγ.
Over 2,51 αγ.

Γκολ αγώνα

Over 1,51 αγ.
Over 2,51 αγ.
Over 3,51 αγ.
Over 4,51 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
Over 1,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
Over 0,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.
Over 1,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,51 αγ.
Νίκη & Under 1,51 αγ.
Νίκη & Over 2,51 αγ.
Νίκη & Under 2,51 αγ.
G/G & Νίκη1 αγ.

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου0%
G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη20%
Νίκη χωρίς παθητικό60%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη4 αγ.
Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ1 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου1 αγ.
G/G β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη1 αγ.
Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Κόρνερ αγώνα

Over 9,5—
Over 10,5—
Over 11,5—
Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ—
Over 5,5 υπέρ—
Over 6,5 υπέρ—
Over 4,5 κατά—
Over 5,5 κατά—
Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κόρνερ αγώνα

Over 9,5—
Over 10,5—
Over 11,5—
Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ—
Over 5,5 υπέρ—
Over 6,5 υπέρ—
Over 4,5 κατά—
Over 5,5 κατά—
Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κόρνερ αγώνα

Over 9,5—
Over 10,5—
Over 11,5—
Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ—
Over 5,5 υπέρ—
Over 6,5 υπέρ—
Over 4,5 κατά—
Over 5,5 κατά—
Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κάρτες αγώνα

Over 1,5—
Over 2,5—
Over 3,5—
Over 4,5—
Over 5,5—
Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι—
Over 25 πόντοι—
Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι—
Over 25 πόντοι—
Over 35 πόντοι—

Κάρτες αγώνα

Over 1,5—
Over 2,5—
Over 3,5—
Over 4,5—
Over 5,5—
Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι—
Over 25 πόντοι—
Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι—
Over 25 πόντοι—
Over 35 πόντοι—

Κάρτες αγώνα

Over 1,5—
Over 2,5—
Over 3,5—
Over 4,5—
Over 5,5—
Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι—
Over 25 πόντοι—
Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι—
Over 25 πόντοι—
Over 35 πόντοι—

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Κύπελλο Αγγλίας