Στατιστικά Motor Lublin

Στατιστικά στοιχήματος Motor Lublin

Motor Lublin10 αγώνες
Motor Lublin5 αγώνες
Motor Lublin5 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,580%
Over 1,530%
Over 2,510%

Γκολ αγώνα

Over 1,580%
Over 2,560%
Over 3,540%
Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου30%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,510%
Νίκη & Under 1,510%
Νίκη & Over 2,510%
Νίκη & Under 2,510%
G/G & Νίκη10%

Γκολ ομάδας

Over 0,560%
Over 1,520%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,560%
Over 2,540%
Over 3,520%
Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,50%
Νίκη & Under 1,520%
Νίκη & Over 2,50%
Νίκη & Under 2,520%
G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

Over 0,5100%
Over 1,540%
Over 2,520%

Γκολ αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,580%
Over 3,560%
Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,520%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,520%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη20%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ70%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου30%
G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη10%
Νίκη χωρίς παθητικό10%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου0%
G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ100%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου60%
G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη20%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,522%
Over 10,511%
Over 11,511%
Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ33%
Over 5,5 υπέρ0%
Over 6,5 υπέρ0%
Over 4,5 κατά22%
Over 5,5 κατά11%
Over 6,5 κατά11%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ44%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ33%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,520%
Over 10,50%
Over 11,50%
Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ40%
Over 5,5 υπέρ0%
Over 6,5 υπέρ0%
Over 4,5 κατά20%
Over 5,5 κατά0%
Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ20%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ20%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,54 αγ.
Over 10,54 αγ.
Over 11,54 αγ.
Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ4 αγ.
Over 5,5 υπέρ4 αγ.
Over 6,5 υπέρ4 αγ.
Over 4,5 κατά4 αγ.
Over 5,5 κατά4 αγ.
Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

Over 1,589%
Over 2,578%
Over 3,556%
Over 4,533%
Over 5,511%
Over 6,511%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι56%
Over 25 πόντοι11%
Over 35 πόντοι11%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι78%
Over 25 πόντοι56%
Over 35 πόντοι11%

Κάρτες αγώνα

Over 1,580%
Over 2,580%
Over 3,560%
Over 4,520%
Over 5,50%
Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι40%
Over 25 πόντοι0%
Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι80%
Over 25 πόντοι60%
Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

Over 1,54 αγ.
Over 2,54 αγ.
Over 3,54 αγ.
Over 4,54 αγ.
Over 5,54 αγ.
Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι4 αγ.
Over 25 πόντοι4 αγ.
Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι4 αγ.
Over 25 πόντοι4 αγ.
Over 35 πόντοι4 αγ.

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Εκστρακλάσα