Στατιστικά Monterrey

Στατιστικά στοιχήματος Monterrey

Monterrey10 αγώνες
Monterrey5 αγώνες
Monterrey5 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,580%
Over 1,540%
Over 2,520%

Γκολ αγώνα

Over 1,580%
Over 2,550%
Over 3,540%
Over 4,530%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου10%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,530%
Νίκη & Under 1,510%
Νίκη & Over 2,520%
Νίκη & Under 2,520%
G/G & Νίκη20%

Γκολ ομάδας

Over 0,580%
Over 1,540%
Over 2,540%

Γκολ αγώνα

Over 1,560%
Over 2,560%
Over 3,560%
Over 4,540%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου40%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,540%
Νίκη & Under 1,520%
Νίκη & Over 2,540%
Νίκη & Under 2,520%
G/G & Νίκη40%

Γκολ ομάδας

Over 0,580%
Over 1,540%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,540%
Over 3,520%
Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,520%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,50%
Νίκη & Under 2,520%
G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου40%
G/G β′ ημιχρόνου30%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη20%
Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου40%
G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη40%
Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου40%
G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό20%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,560%
Over 10,530%
Over 11,520%
Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ80%
Over 5,5 υπέρ60%
Over 6,5 υπέρ30%
Over 4,5 κατά30%
Over 5,5 κατά20%
Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ30%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,580%
Over 10,520%
Over 11,520%
Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ100%
Over 5,5 υπέρ80%
Over 6,5 υπέρ40%
Over 4,5 κατά20%
Over 5,5 κατά0%
Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,540%
Over 10,540%
Over 11,520%
Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ60%
Over 5,5 υπέρ40%
Over 6,5 υπέρ20%
Over 4,5 κατά40%
Over 5,5 κατά40%
Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ20%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,5100%
Over 3,563%
Over 4,550%
Over 5,525%
Over 6,525%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι63%
Over 25 πόντοι50%
Over 35 πόντοι38%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι100%
Over 25 πόντοι50%
Over 35 πόντοι25%

Κάρτες αγώνα

Over 1,53 αγ.
Over 2,53 αγ.
Over 3,53 αγ.
Over 4,53 αγ.
Over 5,53 αγ.
Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι3 αγ.
Over 25 πόντοι3 αγ.
Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι3 αγ.
Over 25 πόντοι3 αγ.
Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,5100%
Over 3,580%
Over 4,560%
Over 5,520%
Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι80%
Over 25 πόντοι60%
Over 35 πόντοι40%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι100%
Over 25 πόντοι60%
Over 35 πόντοι20%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Λίγκα MX