Στατιστικά Mladost Lučani

Στατιστικά στοιχήματος Mladost Lučani

Mladost Lučani11 αγώνες
Mladost Lučani5 αγώνες
Mladost Lučani6 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,555%
Over 1,527%
Over 2,59%

Γκολ αγώνα

Over 1,555%
Over 2,536%
Over 3,527%
Over 4,59%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου27%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου9%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου36%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,518%
Νίκη & Under 1,518%
Νίκη & Over 2,518%
Νίκη & Under 2,518%
G/G & Νίκη18%

Γκολ ομάδας

Over 0,560%
Over 1,540%
Over 2,520%

Γκολ αγώνα

Over 1,540%
Over 2,540%
Over 3,540%
Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,520%
Νίκη & Under 1,520%
Νίκη & Over 2,520%
Νίκη & Under 2,520%
G/G & Νίκη20%

Γκολ ομάδας

Over 0,550%
Over 1,517%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,567%
Over 2,533%
Over 3,517%
Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου17%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου33%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,517%
Νίκη & Under 1,517%
Νίκη & Over 2,517%
Νίκη & Under 2,517%
G/G & Νίκη17%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ36%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου0%
G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη18%
Νίκη χωρίς παθητικό18%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου0%
G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη20%
Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ33%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου0%
G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη17%
Νίκη χωρίς παθητικό17%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,540%
Over 10,540%
Over 11,530%
Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ30%
Over 5,5 υπέρ20%
Over 6,5 υπέρ10%
Over 4,5 κατά70%
Over 5,5 κατά60%
Over 6,5 κατά30%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ20%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,54 αγ.
Over 10,54 αγ.
Over 11,54 αγ.
Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ4 αγ.
Over 5,5 υπέρ4 αγ.
Over 6,5 υπέρ4 αγ.
Over 4,5 κατά4 αγ.
Over 5,5 κατά4 αγ.
Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

Over 9,533%
Over 10,533%
Over 11,533%
Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ17%
Over 5,5 υπέρ17%
Over 6,5 υπέρ0%
Over 4,5 κατά83%
Over 5,5 κατά67%
Over 6,5 κατά50%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ17%

Κάρτες αγώνα

Over 1,590%
Over 2,590%
Over 3,560%
Over 4,550%
Over 5,550%
Over 6,530%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι80%
Over 25 πόντοι50%
Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι70%
Over 25 πόντοι40%
Over 35 πόντοι30%

Κάρτες αγώνα

Over 1,54 αγ.
Over 2,54 αγ.
Over 3,54 αγ.
Over 4,54 αγ.
Over 5,54 αγ.
Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι4 αγ.
Over 25 πόντοι4 αγ.
Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι4 αγ.
Over 25 πόντοι4 αγ.
Over 35 πόντοι4 αγ.

Κάρτες αγώνα

Over 1,583%
Over 2,583%
Over 3,567%
Over 4,550%
Over 5,550%
Over 6,517%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι67%
Over 25 πόντοι50%
Over 35 πόντοι33%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι83%
Over 25 πόντοι33%
Over 35 πόντοι17%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Σούπερ Λίγκα Σερβίας