Στατιστικά Mačva Šabac

Στατιστικά στοιχήματος Mačva Šabac

Mačva Šabac11 αγώνες
Mačva Šabac5 αγώνες
Mačva Šabac6 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,564%
Over 1,59%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,573%
Over 2,545%
Over 3,527%
Over 4,59%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου27%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου45%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,50%
Νίκη & Under 1,518%
Νίκη & Over 2,50%
Νίκη & Under 2,518%
G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

Over 0,580%
Over 1,50%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,540%
Over 2,540%
Over 3,520%
Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,50%
Νίκη & Under 1,540%
Νίκη & Over 2,50%
Νίκη & Under 2,540%
G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

Over 0,550%
Over 1,517%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,550%
Over 3,533%
Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου17%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,50%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,50%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ45%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου9%
G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό18%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου0%
G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό40%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου17%
G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,518%
Over 10,50%
Over 11,50%
Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ18%
Over 5,5 υπέρ9%
Over 6,5 υπέρ0%
Over 4,5 κατά64%
Over 5,5 κατά45%
Over 6,5 κατά27%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ36%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ18%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,520%
Over 10,50%
Over 11,50%
Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ40%
Over 5,5 υπέρ20%
Over 6,5 υπέρ0%
Over 4,5 κατά60%
Over 5,5 κατά20%
Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ20%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,517%
Over 10,50%
Over 11,50%
Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ0%
Over 5,5 υπέρ0%
Over 6,5 υπέρ0%
Over 4,5 κατά67%
Over 5,5 κατά67%
Over 6,5 κατά50%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ17%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ17%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,582%
Over 3,573%
Over 4,564%
Over 5,555%
Over 6,545%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι82%
Over 25 πόντοι64%
Over 35 πόντοι36%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι73%
Over 25 πόντοι55%
Over 35 πόντοι36%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,5100%
Over 3,580%
Over 4,580%
Over 5,580%
Over 6,560%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι100%
Over 25 πόντοι100%
Over 35 πόντοι60%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι80%
Over 25 πόντοι80%
Over 35 πόντοι40%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,567%
Over 3,567%
Over 4,550%
Over 5,533%
Over 6,533%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι67%
Over 25 πόντοι33%
Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι67%
Over 25 πόντοι33%
Over 35 πόντοι33%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Σούπερ Λίγκα Σερβίας