Στατιστικά Lokomotiv Sofia 1929

Στατιστικά στοιχήματος Lokomotiv Sofia 1929

Lokomotiv Sofia 192911 αγώνες
Lokomotiv Sofia 19295 αγώνες
Lokomotiv Sofia 19296 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,591%
Over 1,518%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,591%
Over 2,555%
Over 3,536%
Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου27%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου64%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,50%
Νίκη & Under 1,59%
Νίκη & Over 2,50%
Νίκη & Under 2,59%
G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

Over 0,580%
Over 1,50%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,560%
Over 3,520%
Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,50%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,50%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

Over 0,5100%
Over 1,533%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,583%
Over 2,550%
Over 3,550%
Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου17%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου83%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,50%
Νίκη & Under 1,517%
Νίκη & Over 2,50%
Νίκη & Under 2,517%
G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ82%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου27%
G/G β′ ημιχρόνου45%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό9%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ80%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου40%
G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ83%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου17%
G/G β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό17%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,545%
Over 10,545%
Over 11,545%
Over 12,518%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ55%
Over 5,5 υπέρ36%
Over 6,5 υπέρ27%
Over 4,5 κατά64%
Over 5,5 κατά36%
Over 6,5 κατά27%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ64%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ36%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,560%
Over 10,560%
Over 11,560%
Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ60%
Over 5,5 υπέρ40%
Over 6,5 υπέρ40%
Over 4,5 κατά60%
Over 5,5 κατά40%
Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,533%
Over 10,533%
Over 11,533%
Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ50%
Over 5,5 υπέρ33%
Over 6,5 υπέρ17%
Over 4,5 κατά67%
Over 5,5 κατά33%
Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ67%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ33%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,591%
Over 3,582%
Over 4,564%
Over 5,536%
Over 6,536%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι91%
Over 25 πόντοι73%
Over 35 πόντοι36%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι64%
Over 25 πόντοι27%
Over 35 πόντοι18%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,580%
Over 3,560%
Over 4,560%
Over 5,540%
Over 6,540%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι100%
Over 25 πόντοι60%
Over 35 πόντοι40%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι60%
Over 25 πόντοι20%
Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,5100%
Over 3,5100%
Over 4,567%
Over 5,533%
Over 6,533%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι83%
Over 25 πόντοι83%
Over 35 πόντοι33%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι67%
Over 25 πόντοι33%
Over 35 πόντοι33%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Πρώτη Λίγκα Βουλγαρίας