Στατιστικά Juárez

Στατιστικά στοιχήματος Juárez

Juárez11 αγώνες
Juárez6 αγώνες
Juárez5 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,564%
Over 1,59%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,582%
Over 2,555%
Over 3,527%
Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου27%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου36%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου9%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,59%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,50%
Νίκη & Under 2,59%
G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

Over 0,567%
Over 1,517%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,583%
Over 2,533%
Over 3,517%
Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου33%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,517%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,50%
Νίκη & Under 2,517%
G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

Over 0,560%
Over 1,50%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,580%
Over 2,580%
Over 3,540%
Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,50%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,50%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ55%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου27%
G/G β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό9%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου33%
G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό17%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου20%
G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,564%
Over 10,555%
Over 11,545%
Over 12,527%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ36%
Over 5,5 υπέρ18%
Over 6,5 υπέρ9%
Over 4,5 κατά73%
Over 5,5 κατά64%
Over 6,5 κατά55%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ45%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ36%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,567%
Over 10,567%
Over 11,550%
Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ50%
Over 5,5 υπέρ17%
Over 6,5 υπέρ17%
Over 4,5 κατά67%
Over 5,5 κατά67%
Over 6,5 κατά50%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,560%
Over 10,540%
Over 11,540%
Over 12,540%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ20%
Over 5,5 υπέρ20%
Over 6,5 υπέρ0%
Over 4,5 κατά80%
Over 5,5 κατά60%
Over 6,5 κατά60%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ20%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,580%
Over 3,550%
Over 4,540%
Over 5,540%
Over 6,530%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι70%
Over 25 πόντοι40%
Over 35 πόντοι40%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι50%
Over 25 πόντοι40%
Over 35 πόντοι20%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,583%
Over 3,550%
Over 4,550%
Over 5,550%
Over 6,533%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι67%
Over 25 πόντοι50%
Over 35 πόντοι50%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι50%
Over 25 πόντοι50%
Over 35 πόντοι17%

Κάρτες αγώνα

Over 1,54 αγ.
Over 2,54 αγ.
Over 3,54 αγ.
Over 4,54 αγ.
Over 5,54 αγ.
Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι4 αγ.
Over 25 πόντοι4 αγ.
Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι4 αγ.
Over 25 πόντοι4 αγ.
Over 35 πόντοι4 αγ.

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Λίγκα MX