Στατιστικά Guadalajara

Στατιστικά στοιχήματος Guadalajara

Guadalajara11 αγώνες
Guadalajara5 αγώνες
Guadalajara6 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,582%
Over 1,536%
Over 2,527%

Γκολ αγώνα

Over 1,582%
Over 2,536%
Over 3,518%
Over 4,59%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου45%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου27%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου64%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,527%
Νίκη & Under 1,518%
Νίκη & Over 2,527%
Νίκη & Under 2,518%
G/G & Νίκη9%

Γκολ ομάδας

Over 0,560%
Over 1,540%
Over 2,540%

Γκολ αγώνα

Over 1,580%
Over 2,540%
Over 3,520%
Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,540%
Νίκη & Under 1,520%
Νίκη & Over 2,540%
Νίκη & Under 2,520%
G/G & Νίκη20%

Γκολ ομάδας

Over 0,5100%
Over 1,533%
Over 2,517%

Γκολ αγώνα

Over 1,583%
Over 2,533%
Over 3,517%
Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου33%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,517%
Νίκη & Under 1,517%
Νίκη & Over 2,517%
Νίκη & Under 2,517%
G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ45%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου0%
G/G β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη9%
Νίκη χωρίς παθητικό36%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ20%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου0%
G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη20%
Νίκη χωρίς παθητικό40%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου0%
G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό33%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,573%
Over 10,555%
Over 11,545%
Over 12,536%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ82%
Over 5,5 υπέρ82%
Over 6,5 υπέρ64%
Over 4,5 κατά36%
Over 5,5 κατά27%
Over 6,5 κατά18%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ64%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ64%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,580%
Over 10,560%
Over 11,540%
Over 12,540%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ80%
Over 5,5 υπέρ80%
Over 6,5 υπέρ60%
Over 4,5 κατά20%
Over 5,5 κατά20%
Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,567%
Over 10,550%
Over 11,550%
Over 12,533%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ83%
Over 5,5 υπέρ83%
Over 6,5 υπέρ67%
Over 4,5 κατά50%
Over 5,5 κατά33%
Over 6,5 κατά33%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ67%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ67%

Κάρτες αγώνα

Over 1,590%
Over 2,580%
Over 3,550%
Over 4,520%
Over 5,510%
Over 6,510%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι50%
Over 25 πόντοι40%
Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι70%
Over 25 πόντοι20%
Over 35 πόντοι10%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,5100%
Over 3,540%
Over 4,520%
Over 5,50%
Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι60%
Over 25 πόντοι40%
Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι80%
Over 25 πόντοι0%
Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

Over 1,580%
Over 2,560%
Over 3,560%
Over 4,520%
Over 5,520%
Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι40%
Over 25 πόντοι40%
Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι60%
Over 25 πόντοι40%
Over 35 πόντοι20%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Λίγκα MX