Στατιστικά Faversham Town

Στατιστικά στοιχήματος Faversham Town

Faversham Town5 αγώνες
Faversham Town3 αγώνες
Faversham Town2 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,580%
Over 1,540%
Over 2,540%

Γκολ αγώνα

Over 1,580%
Over 2,560%
Over 3,540%
Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου80%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,540%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,540%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη20%

Γκολ ομάδας

Over 0,53 αγ.
Over 1,53 αγ.
Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

Over 1,53 αγ.
Over 2,53 αγ.
Over 3,53 αγ.
Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,53 αγ.
Νίκη & Under 1,53 αγ.
Νίκη & Over 2,53 αγ.
Νίκη & Under 2,53 αγ.
G/G & Νίκη3 αγ.

Γκολ ομάδας

Over 0,52 αγ.
Over 1,52 αγ.
Over 2,52 αγ.

Γκολ αγώνα

Over 1,52 αγ.
Over 2,52 αγ.
Over 3,52 αγ.
Over 4,52 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
Over 1,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
Over 0,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.
Over 1,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,52 αγ.
Νίκη & Under 1,52 αγ.
Νίκη & Over 2,52 αγ.
Νίκη & Under 2,52 αγ.
G/G & Νίκη2 αγ.

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου0%
G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη20%
Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη3 αγ.
Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ2 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου2 αγ.
G/G β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη2 αγ.
Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Κόρνερ αγώνα

Over 9,51 αγ.
Over 10,51 αγ.
Over 11,51 αγ.
Over 12,51 αγ.

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ1 αγ.
Over 5,5 υπέρ1 αγ.
Over 6,5 υπέρ1 αγ.
Over 4,5 κατά1 αγ.
Over 5,5 κατά1 αγ.
Over 6,5 κατά1 αγ.

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ1 αγ.
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ1 αγ.

Κόρνερ αγώνα

Over 9,51 αγ.
Over 10,51 αγ.
Over 11,51 αγ.
Over 12,51 αγ.

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ1 αγ.
Over 5,5 υπέρ1 αγ.
Over 6,5 υπέρ1 αγ.
Over 4,5 κατά1 αγ.
Over 5,5 κατά1 αγ.
Over 6,5 κατά1 αγ.

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ1 αγ.
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ1 αγ.

Κόρνερ αγώνα

Over 9,5—
Over 10,5—
Over 11,5—
Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ—
Over 5,5 υπέρ—
Over 6,5 υπέρ—
Over 4,5 κατά—
Over 5,5 κατά—
Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κάρτες αγώνα

Over 1,51 αγ.
Over 2,51 αγ.
Over 3,51 αγ.
Over 4,51 αγ.
Over 5,51 αγ.
Over 6,51 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι1 αγ.
Over 25 πόντοι1 αγ.
Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι1 αγ.
Over 25 πόντοι1 αγ.
Over 35 πόντοι1 αγ.

Κάρτες αγώνα

Over 1,51 αγ.
Over 2,51 αγ.
Over 3,51 αγ.
Over 4,51 αγ.
Over 5,51 αγ.
Over 6,51 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι1 αγ.
Over 25 πόντοι1 αγ.
Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι1 αγ.
Over 25 πόντοι1 αγ.
Over 35 πόντοι1 αγ.

Κάρτες αγώνα

Over 1,5—
Over 2,5—
Over 3,5—
Over 4,5—
Over 5,5—
Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι—
Over 25 πόντοι—
Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι—
Over 25 πόντοι—
Over 35 πόντοι—

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Κύπελλο Αγγλίας