Στατιστικά Farul Constanța

Στατιστικά στοιχήματος Farul Constanța

Farul Constanța11 αγώνες
Farul Constanța5 αγώνες
Farul Constanța6 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,573%
Over 1,545%
Over 2,527%

Γκολ αγώνα

Over 1,582%
Over 2,555%
Over 3,545%
Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου45%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου36%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου45%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου9%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,536%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,527%
Νίκη & Under 2,59%
G/G & Νίκη27%

Γκολ ομάδας

Over 0,580%
Over 1,580%
Over 2,560%

Γκολ αγώνα

Over 1,580%
Over 2,560%
Over 3,560%
Over 4,540%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου60%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,580%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,560%
Νίκη & Under 2,520%
G/G & Νίκη60%

Γκολ ομάδας

Over 0,567%
Over 1,517%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,583%
Over 2,550%
Over 3,533%
Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου33%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,50%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,50%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ64%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου36%
G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη27%
Νίκη χωρίς παθητικό9%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου60%
G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη60%
Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου17%
G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,545%
Over 10,536%
Over 11,59%
Over 12,59%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ45%
Over 5,5 υπέρ45%
Over 6,5 υπέρ9%
Over 4,5 κατά64%
Over 5,5 κατά9%
Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ64%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ55%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,560%
Over 10,540%
Over 11,50%
Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ60%
Over 5,5 υπέρ60%
Over 6,5 υπέρ0%
Over 4,5 κατά60%
Over 5,5 κατά0%
Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,533%
Over 10,533%
Over 11,517%
Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ33%
Over 5,5 υπέρ33%
Over 6,5 υπέρ17%
Over 4,5 κατά67%
Over 5,5 κατά17%
Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ67%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,564%
Over 3,555%
Over 4,545%
Over 5,527%
Over 6,59%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι55%
Over 25 πόντοι18%
Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι64%
Over 25 πόντοι36%
Over 35 πόντοι36%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,580%
Over 3,560%
Over 4,560%
Over 5,540%
Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι40%
Over 25 πόντοι0%
Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι100%
Over 25 πόντοι60%
Over 35 πόντοι60%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,550%
Over 3,550%
Over 4,533%
Over 5,517%
Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι67%
Over 25 πόντοι33%
Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι33%
Over 25 πόντοι17%
Over 35 πόντοι17%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Σουπερλίγκα Ρουμανίας