Στατιστικά Dunav 2010

Στατιστικά στοιχήματος Dunav 2010

Dunav 201011 αγώνες
Dunav 20105 αγώνες
Dunav 20106 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,573%
Over 1,536%
Over 2,59%

Γκολ αγώνα

Over 1,591%
Over 2,573%
Over 3,536%
Over 4,59%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου27%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου9%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου55%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,518%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,518%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη18%

Γκολ ομάδας

Over 0,540%
Over 1,540%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,580%
Over 2,540%
Over 3,540%
Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου20%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,50%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,50%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

Over 0,5100%
Over 1,533%
Over 2,517%

Γκολ αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,5100%
Over 3,533%
Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου17%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου83%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,533%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,533%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη33%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ73%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου18%
G/G β′ ημιχρόνου36%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη18%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου20%
G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ100%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου17%
G/G β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη33%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,555%
Over 10,555%
Over 11,536%
Over 12,527%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ36%
Over 5,5 υπέρ18%
Over 6,5 υπέρ18%
Over 4,5 κατά82%
Over 5,5 κατά64%
Over 6,5 κατά64%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ55%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ45%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,540%
Over 10,540%
Over 11,540%
Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ60%
Over 5,5 υπέρ20%
Over 6,5 υπέρ20%
Over 4,5 κατά60%
Over 5,5 κατά40%
Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,567%
Over 10,567%
Over 11,533%
Over 12,533%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ17%
Over 5,5 υπέρ17%
Over 6,5 υπέρ17%
Over 4,5 κατά100%
Over 5,5 κατά83%
Over 6,5 κατά83%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κάρτες αγώνα

Over 1,582%
Over 2,582%
Over 3,573%
Over 4,545%
Over 5,518%
Over 6,59%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι73%
Over 25 πόντοι45%
Over 35 πόντοι18%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι64%
Over 25 πόντοι36%
Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

Over 1,580%
Over 2,580%
Over 3,580%
Over 4,580%
Over 5,540%
Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι80%
Over 25 πόντοι60%
Over 35 πόντοι40%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι60%
Over 25 πόντοι60%
Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

Over 1,583%
Over 2,583%
Over 3,567%
Over 4,517%
Over 5,50%
Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι67%
Over 25 πόντοι33%
Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι67%
Over 25 πόντοι17%
Over 35 πόντοι0%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Πρώτη Λίγκα Βουλγαρίας