Στατιστικά Dinamo Bucureşti

Στατιστικά στοιχήματος Dinamo Bucureşti

Dinamo Bucureşti11 αγώνες
Dinamo Bucureşti5 αγώνες
Dinamo Bucureşti6 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,591%
Over 1,564%
Over 2,536%

Γκολ αγώνα

Over 1,582%
Over 2,555%
Over 3,536%
Over 4,59%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου73%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου36%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου64%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,564%
Νίκη & Under 1,59%
Νίκη & Over 2,555%
Νίκη & Under 2,518%
G/G & Νίκη36%

Γκολ ομάδας

Over 0,5100%
Over 1,5100%
Over 2,560%

Γκολ αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,5100%
Over 3,560%
Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου100%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου40%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου100%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου60%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,5100%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,5100%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη60%

Γκολ ομάδας

Over 0,583%
Over 1,533%
Over 2,517%

Γκολ αγώνα

Over 1,567%
Over 2,517%
Over 3,517%
Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου33%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου33%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,533%
Νίκη & Under 1,517%
Νίκη & Over 2,517%
Νίκη & Under 2,533%
G/G & Νίκη17%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ55%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου9%
G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη36%
Νίκη χωρίς παθητικό36%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου0%
G/G β′ ημιχρόνου60%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη60%
Νίκη χωρίς παθητικό40%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου17%
G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη17%
Νίκη χωρίς παθητικό33%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,527%
Over 10,518%
Over 11,59%
Over 12,59%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ64%
Over 5,5 υπέρ45%
Over 6,5 υπέρ27%
Over 4,5 κατά18%
Over 5,5 κατά18%
Over 6,5 κατά9%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ82%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ27%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,520%
Over 10,520%
Over 11,520%
Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ80%
Over 5,5 υπέρ40%
Over 6,5 υπέρ40%
Over 4,5 κατά20%
Over 5,5 κατά20%
Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,533%
Over 10,517%
Over 11,50%
Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ50%
Over 5,5 υπέρ50%
Over 6,5 υπέρ17%
Over 4,5 κατά17%
Over 5,5 κατά17%
Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ83%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ0%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,582%
Over 3,555%
Over 4,536%
Over 5,527%
Over 6,527%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι64%
Over 25 πόντοι45%
Over 35 πόντοι18%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι73%
Over 25 πόντοι45%
Over 35 πόντοι27%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,580%
Over 3,560%
Over 4,540%
Over 5,540%
Over 6,540%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι60%
Over 25 πόντοι40%
Over 35 πόντοι40%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι100%
Over 25 πόντοι60%
Over 35 πόντοι40%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,583%
Over 3,550%
Over 4,533%
Over 5,517%
Over 6,517%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι67%
Over 25 πόντοι50%
Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι50%
Over 25 πόντοι33%
Over 35 πόντοι17%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Σουπερλίγκα Ρουμανίας