Στατιστικά Csikszereda

Στατιστικά στοιχήματος Csikszereda

Csikszereda11 αγώνες
Csikszereda5 αγώνες
Csikszereda6 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,536%
Over 1,518%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,564%
Over 2,545%
Over 3,536%
Over 4,527%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου27%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου27%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,50%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,50%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

Over 0,540%
Over 1,520%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,560%
Over 2,540%
Over 3,540%
Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου20%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,50%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,50%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

Over 0,533%
Over 1,517%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,567%
Over 2,550%
Over 3,533%
Over 4,533%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου17%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου33%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,50%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,50%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ36%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου27%
G/G β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου40%
G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ33%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου17%
G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,518%
Over 10,518%
Over 11,50%
Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ0%
Over 5,5 υπέρ0%
Over 6,5 υπέρ0%
Over 4,5 κατά36%
Over 5,5 κατά27%
Over 6,5 κατά18%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ36%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ0%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,520%
Over 10,520%
Over 11,50%
Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ0%
Over 5,5 υπέρ0%
Over 6,5 υπέρ0%
Over 4,5 κατά60%
Over 5,5 κατά40%
Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ0%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,517%
Over 10,517%
Over 11,50%
Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ0%
Over 5,5 υπέρ0%
Over 6,5 υπέρ0%
Over 4,5 κατά17%
Over 5,5 κατά17%
Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ17%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ0%

Κάρτες αγώνα

Over 1,582%
Over 2,564%
Over 3,555%
Over 4,536%
Over 5,527%
Over 6,518%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι55%
Over 25 πόντοι45%
Over 35 πόντοι27%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι45%
Over 25 πόντοι9%
Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,580%
Over 3,560%
Over 4,520%
Over 5,50%
Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι60%
Over 25 πόντοι40%
Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι60%
Over 25 πόντοι0%
Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

Over 1,567%
Over 2,550%
Over 3,550%
Over 4,550%
Over 5,550%
Over 6,533%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι50%
Over 25 πόντοι50%
Over 35 πόντοι50%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι33%
Over 25 πόντοι17%
Over 35 πόντοι0%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Σουπερλίγκα Ρουμανίας