Στατιστικά Cruz Azul

Στατιστικά στοιχήματος Cruz Azul

Cruz Azul11 αγώνες
Cruz Azul6 αγώνες
Cruz Azul5 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,582%
Over 1,564%
Over 2,545%

Γκολ αγώνα

Over 1,582%
Over 2,573%
Over 3,555%
Over 4,545%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου55%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου18%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου73%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου36%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,536%
Νίκη & Under 1,59%
Νίκη & Over 2,536%
Νίκη & Under 2,59%
G/G & Νίκη36%

Γκολ ομάδας

Over 0,583%
Over 1,567%
Over 2,533%

Γκολ αγώνα

Over 1,583%
Over 2,567%
Over 3,550%
Over 4,550%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου33%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου83%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,533%
Νίκη & Under 1,517%
Νίκη & Over 2,533%
Νίκη & Under 2,517%
G/G & Νίκη33%

Γκολ ομάδας

Over 0,580%
Over 1,560%
Over 2,560%

Γκολ αγώνα

Over 1,580%
Over 2,580%
Over 3,560%
Over 4,540%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου60%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,540%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,540%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη40%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ73%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου27%
G/G β′ ημιχρόνου55%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη36%
Νίκη χωρίς παθητικό9%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου17%
G/G β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη33%
Νίκη χωρίς παθητικό17%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ80%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου40%
G/G β′ ημιχρόνου60%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη40%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,582%
Over 10,555%
Over 11,545%
Over 12,536%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ73%
Over 5,5 υπέρ73%
Over 6,5 υπέρ45%
Over 4,5 κατά64%
Over 5,5 κατά27%
Over 6,5 κατά18%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ100%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ91%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,583%
Over 10,567%
Over 11,567%
Over 12,550%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ83%
Over 5,5 υπέρ83%
Over 6,5 υπέρ67%
Over 4,5 κατά67%
Over 5,5 κατά17%
Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ100%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ83%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,580%
Over 10,540%
Over 11,520%
Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ60%
Over 5,5 υπέρ60%
Over 6,5 υπέρ20%
Over 4,5 κατά60%
Over 5,5 κατά40%
Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ100%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ100%

Κάρτες αγώνα

Over 1,582%
Over 2,582%
Over 3,555%
Over 4,545%
Over 5,527%
Over 6,518%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι64%
Over 25 πόντοι27%
Over 35 πόντοι27%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι55%
Over 25 πόντοι27%
Over 35 πόντοι18%

Κάρτες αγώνα

Over 1,567%
Over 2,567%
Over 3,550%
Over 4,550%
Over 5,517%
Over 6,517%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι67%
Over 25 πόντοι33%
Over 35 πόντοι33%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι33%
Over 25 πόντοι17%
Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,5100%
Over 3,560%
Over 4,540%
Over 5,540%
Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι60%
Over 25 πόντοι20%
Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι80%
Over 25 πόντοι40%
Over 35 πόντοι40%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Λίγκα MX